Bu sezon kim sampion olur sizce?

Üc büyük takimlardan Galatasaray ile Besiktas iyi gidiyorlar. Fenerbahce arkalarda kaldi biraz. Su an lider Basaksehir ama bunun cok uzun sürecegini sanmiyorum, kendim tabikide fanatik bir Galatasarayliyim ve bu sene cok güzel Futbol oynadigimizi düsünüyorum sampiyon olma ihtimalimiz yükses sampion olacagiz diyorum!
Siz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Dediğin gibi gerçektende Gs ve Beşiktaş pekte fena gitmiyor ama iki takımda bu hafta bayağı bir zorlandılar. Bir tanesi dügümü 90+ da digeri ise 75 dk. sonra dügümü çözdü. Fenerbahçe bu yarışta hem fikstürdende kaynaklı olarak ilk 6 haftada ligin üstünü zorlamasını beklediğimiz ekiplerle karşılaştı ve bu seriyi seri puan kayıplarıyla kapadı. Bu takımlar muhtemelen Gs ve Bjk yide zorlayacak takımlar. Ligin daha başı denilebilecek bir dönemdeyiz. Bu köprünün altından daha çok su akar. Gs ve Beşiktaş ile arkadan fırsat kollamaya çalışacak bir Fenerbahçe mücadelesi yaşayacağız bence daha erken ama bu 3 takım amansız mücadele girerken aradan bir anadolu takımı daha süpriz şampiyon olabilir.

0|2
    0|0
  • Her ne kadar kötü gidiliyor diye düşünsek de Beşiktaş ve Galatasaray Osmanlıspor, Bursaspor ve Başakşehir gibi üst sıralardaki takımlarla oynamadılar. Biz bu üç takıma toplam 8 puan kaybettik. Eğer ki Galatasaray ve Beşiktaş'ı içeride yenersek ben bu aradaki puan farkının kapanıp üç takımın da şampiyonluğa oynayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar Beşiktaşk...

0|1
    0|0
  • Fener devreden çıktı Beşiktaş ve Galatasaray arasında geçer. Hak eden kazansın inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...