Erkekler, siz sevdiğiniz kızı kucağınızda,sırtınızda taşır mısınız?Ne amaçla yaparsınız bunu?

Hasta olduğunda, yaralandığında falan mı taşırsınız?Yoksa sevdiğiniz için öylesine mi kucağınızda taşırsınız?Bunu neden yaparsınız ve o sırada ne hissedersiniz?Ne düşünürsünüz?

''Ağırmış ya,nerden aldım kucağıma'' falan diye mi düşünürsünüz? Bebek taşıyormuş gibi mi hissedersiniz?

Ne düşünürsünüz?

Kızlar,siz ne hissedersiniz?

Bunu hep merak etmişimdir..:D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• karsıdakinin kilosuna baglı.taşıyamayacagın yükün altına girme derler.ben şakayı cok seven insanım ve birsey yapacagım dersem yaparım.sevgi şaka gibi içsel dürtülerime göre tabiki de taşırım.bide o çıglık atmaları yok mu ansızın yapınca onu seviyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bir sorumluluktur eğer karşındaki insanla iyide kötüde hayatın her anlamında paylaşmaya karar alındıysa onu her şekilde ne olursa olsun taşımalıdır

1|0
    0|0
  • duruma göre hasta olduğunda kalkamayacak derecedeyse kucağımada alırım sırtımada,eğer aşk ve romantizm doruklarındaysam kucağıma alırım ve gözlerinin içine bakar ve dudaktan bir öpücük kondururdum sonrası malum yatak odası ;)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişi olduktan sonra elimde, kucağımda veya sırtımda da taşırım. Onu taşımanın verdiği hissiyat sayesinde hiç ağırlık ya da yorulma hissetmem.

1|0
    0|0
  • 2 sindede kucağıma alırım bence çok hoş bişey

1|0
    0|0
  • yerıne gore sevkat yerıne gore romantızm yerıne gore aska donusur bence

1|0
    0|0
  • Tabi ki sikayet etmeden tasiriz.bi omur gelsin basimin ustunde yeri var sevdigimin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeği bırak ben bile taşırım.Sevdiğimo lduktan osnra niye taşımayayım.Hoptururum arkama.

1|0
    0|0
  • Benim k itaşımıştı arasıra söylüyo :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...