Protein tozu kullanmama ailem kızıyor?

1 gün arayla gidiyorum spora haftada 4 gün her antrenman sonrası protein tozu içiyorum 3 kere kullandım sadece anneme babama söyledim o kadar büyüttüler ki bu meseleyi kulanmanı istemiyorum diye bağırdılar ne olduğunu anlatıyorum sütten elde ediliyor bi'şey yok diyorum
bak böyle yamulursun hiç anlamazsın diyorlar biliyormuş gibi sonra bide diyor annem 18 yaşındaki çocuğa gelde anlat bunu
ben annenim senin kullanmanı istemiyorum diyor lan neyin ne olduğunu bilmiyon sen bana içme diyon sen

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• protein tozu zararlı bir video izlemiştim adamın bağırsağı full kurt doluydu bu yüzden aman sakın takviye kullanma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi boş boş konuşmayın öncelikle proteini etten almışsın veya tozdan pek bir farkı yok ikiside protein mi sonuç olarak? evet o zaman hazır gıdadan aldığın besinlerde seni öldürür demi? dozunu aşmazsan usulünce kullanırsan hiç bir zararı olmaz dozunu aşarsan karaciğerinden vazgeçmişsin demektir taş dökersin sıkıntı olur küçüksün daha protein tozuna ihtiyacın yok o yüzden evet kullanma ama protein tozunuda bir canavar gibi görmekten vazgeçin ya kulaktan dolma bilgilerinizle

0|1
    0|0
    • 2ay

sevgili kardeşim gayet güzel yorum yazmış...
      Gerçek besinleri tüketmen kesinlikle daha yerinde olur. proteini gerçek besinden almalı bence en azından 20 yaşına kadar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Içme sende

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İçmemeni şiddetle öneriyorum

0|1
    0|0
  • önce bir sakin ol kardeşim, biraz empati yap, onlar senin ailen seni sevdiği için bu şekil tavır yapıyorlar bunun için sevinmelisin ;)

Şimdi meseleye dönelim, protein tozu yamultmaz bu gördüğün vücudu supplementle yaptım, creatin amino bca protein glutamin testoboster, gainer vb...
    doğduğumdan beri kullanıyorum.

Kardeşim zararlı mı? aşırısı zararlı, nasıl zararlı?
    Böbrek taşı yapar, bu kesin kanıtlanmıştır, içindeki mineraller yeteri su içmezsen taş kesinlikle ve kesinlikle yapar... Burada anlaşalım.

Kalpte ritim bozukluğuna yol açma ihtimali kesinlikle var, aşırı kullanımda kardiovasküler sistemi etkiler.

Kreatin karaciğere kesinlikle yük bindirir, karaciğeri aşırı kullanımda yorarsın, o nedenle ara vererek kullanacaksın...

Aşırıya kaçmadığın sürece kullan, ama kullanmasan senin için çok daha iyi 20 yaşına gelince kullan.

Ben 12 yaşından beri kullanıyorum ama sen kullanma :)

0|0
    0|0
  • beslenme düzenin yoksa toz iş yapar

0|0
    0|0
  • Zararlı zaten, kızmakta haklılar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...