Kapat

Boks'a başlıyorum.. Boks yapan var mı?

Sonunda bir vakit buldum.. Güzelde bir hoca buldum. Kendisi MMA Türkiye birincisi ve temeli boks. Bende 1 sene kadar boks yapacağım. Dersler bire bir özel ders olacak..

Yaş 21 kilo 63 boy 180

Biraz geç kalmış olabilirim ama 25 yaşından sonra başlayıp dünya sampiyonu olan var..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ben yapıyırmm 😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşından 19 yaşına kadar lisanslı boks yaptım bırakmasam federasyondan bakardın. Refleks, kuvvet, hız, düşünme herşey barındıran bir spor.

0|1
    0|0
    • ben maçlara çıakbilirim. İçimde çok ciddi bir sinir var. senelerdir ringe çıkıp dayak yemek/atmak istiyorum. İş hayatım buna izin vermiyodu. SOnunda yeterli maddi güce ulaşınca iyi bir hocayla özel ders olarak başladım. haftada 5 gün. Koşu yapıyorum. haftada 50km yakın koşuyorum. Her koşuda 10km net tamamlıyorum..

• Tebrik ederim dostum seni ben 19 yaşından sonra besyo'ya hazırlandım şu an Fitness hocalığı yapıyorum sinirle ya da maç sırasında düşünmeye dalarsan kaybedersin bu iş çok ciddi bir mesela tek yumrukla bile ölen insanlar var. Maça çıkıp derecelere falan girmen için çok çalışman ve iyi bir menajere ihtiyacın var.

• Aynen öyle. İşin ciddiyeti çok fazla.. Şuanlık 2-3 sene bir temeli sağlam oturtalım. Sonrasında yönlendirmeler yapılır. Bu işte ün yapmış antronörlerle çalışabilirim, onlarda olur olmaz derler yani.. Gerci ben profesyonel olarak değilde, düzenli senelerce antreman yapabileceğim uğraş arıyorum ama kim bilir, yeteneğim varsa değerlendiririm.

Özel dersin bana artısı nasıl olur?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Her zaman spora başlamanın yaşı olmaz ben 4 yıl boks 1 yıl fitness 2 ay'dır muay thai yapıyorum çok fazla çalış derim.

0|0
    0|0
  • Boks yapan bir arkadaşım var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...