Vücudumun son hali bu önerdiğiniz kaliteli ilaç varmı?

Yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum boyum 1.86 77 kiloyum herhangi bir gıda takviyesi ya da ilaç kullanmadan bu hale gelebildim ama vücudum beni tatmin etmiyor biraz daha belirgin olsun istiyorum, ağırlıkları arttırdım beslenmeyi iki katına çıkardım ama ilaçsız olmuyor önerdiğiniz kaliteli bişey varmı?Vücudumun son hali bu önerdiğiniz kaliteli ilaç varmı?

Güncellemeler:
2ay Pro tozu dışında
2ay Sitenin hulkları nerde?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmelik kivamda himmm ahahahahaha 😆😆😆😆

0|1
    0|0
    • 2ay

Şu saatten sonra kendimi şanslı eşime saklıyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

• ilaç derken? supplementlerden bahsetmıyorsun herhalde? spor gecmişin 1 yıl olmuş daha ilaç derken ben anabolik steroid ve türevleri anlıyorum.. eger öyle bir düşüncen varsa kendine yazık edersin.. fakat ince bir nokta var.. egerrr müsabık olacagım yarışmalara katılacagım diyorsan kullanmalısın başka turlu rakiplerinle boy ölçüşemezsin.. yalnız yıne cok cok erken senın ıcın öncelikle 4-5 yılı devirmelisin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Doğal yoldan düzenli olarak devam et diyorsun yani

• 2ay

Koçumdaa aynı şeyi söyledi ikinci yıldan sonra ağırlıkları 2.5 katına çıkarcaz beslenmemi arttırcaksın gerisi zaman falan bu isin kuralı bu galiba sadece sabır eyvallah teşekkür ettim hocam

• 2ay

rica ederim)

Kızlar Ne Diyor 4

• göğüs çalişabilirsin onun disinda kol ve karin iyi. devam et yine. Ilaclar hakkinda fikrim yok ama zararli oldugundan kullanma normal sporuna devam et yine bence iyisin

0|1
    0|0
  • Hıcbırseye gerek yok bnce 👍👍☺️

0|1
    0|0
    • 2ay

Herkes aynı şeyi söylüyor çok kararsızım :)

• bence kendini yorma gayet iyi vücudun var. çok kas çirkin gözüküyor

0|1
    0|0
  • bu da yeter napacan fazlası absürt duruyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gold Whey Protein öneririm yurt dışında 4 kere en iyi gıda takviyesi seçilmiş ama steroid diyorsan düzenli kullanımı kalp krizi beraberinde ölüme yol açıyor kullanıcaksan yılda 1 i geçmemeli zaten türkiye de steroid bulman baya zor ülkemiz çok sıkı denetim yapıyor.

0|1
    0|0
  • Sanki göğüsler ve kollar düşük kalmış

0|1
    0|0
  • Bu kadar çalışma yeterli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...