Sizce kizlara karsi sansim nedir

Arkadaslar boyum 1.71 kilom 68 bodyciyim dovus sporlarina ilgiliyim ve yapiyorum da bu sne universite sinav tercihi yapicam ve buyuk ihtimalle kaptan olacam maasim doktordan daha fazla olacak kismetse utangacliktan degil ama fazla konusmayi sevmem futbol ozel ilgi alanim konserlerden hoslaniyorum ozellikle yabanci pop dinlerim tip olarak ronaldoyu andiriyorum

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yüzde ( % ) 33

0|0
    0|0
    • Peki olmasi gereken nedir puan nerden kirdin veya ne yazmaliydim sanirim boyum cok problem

• futbol dövüş sporları bunlar pek sarmaz kızları

Kızlar Ne Diyor 7

• sansın çok.Bakarlar merak etme sen.

0|0
    0|0
  • biraz alakasız olucak belki ama sence boyun diğer erkeklere göre normalmi yoksa kısa mı?

0|0
    0|0
    • Alakasiz digil gercekten kisa ama tom crouse da 1.71 ona sans guluyo paradan mi acaba :-)

• para insanı vazgeçilmez yapar tabiikide ..

iyide istanbulda ben nerdeyse hep kısa erkekler gördüm.. banamı denk gelmedi.acaba uzunları ondan.sordum :)

• Kizlar beni seciyor uzgunum slsnsldn

0|0
    0|0
  • bana değil ama diğer kızlara şansın var

0|0
    0|0
  • Kalbin temizse şansın çoktur .

0|0
    0|0
  • Allah gonlune göre evrsin

0|0
    0|0
  • iyi idare edersin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kocaman bir sıfır...

kara kuru bişey diilsin, amele, kaptan, hırdavat, şerefsiz de diilsin. türkiye e şansın yok

0|0
    0|0
  • Varmı gucci cüzdan varsa istersen 1.50 44 kilo uzun burunlu yahudi olsan bile . 1.90 Kaslı esmer yeşil gözlü erkeksin emin ol. Örnek messi evledigi kadına bak.

0|0
    0|0
    • Blkide sikinti ordan dogacak bir aksilik olmazsa iyi para kazanacam ama sevilmiycem :-(

• Bu dediğine kendin inandınmı güzel kardeşim yok öyle bir dünya emin ol.

• bende tip olarak quaresmayı andırıyorum sence benim şansım ne:)))

0|0
    0|0
  • Her insanın karşı cinse karşı şansı vardır dostum. Rahat ol :)

Ha nedir diyorsan kişiliğine çok bağlı ama (ilgi alanlarından bahsetmiyorum) yüksektir bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...