Kas yapmanın yöntemleri nelerdir?

Kas yapmanın yöntemleri nelerdir?

Eğer yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların kas oranı erkeklere göre onlarca kat daha azdır belden aşağı olan kısımlardaki kas grupları daha fazladır belden yukarısına göre ama bir kadın ne kadar uğraşırsa uğraşsın erkeklik hormonu almadığı sürece vucut geliştiremez fit olabilir ama kas yapısı müsait değil steroid kullanabilirsin bunlarında yan etkileri çok fazla ve öldürücüdür göğüslerde küçülme yapar vucutta tüylenme ve ses kalınlığı gibi bozukluklar ve ne yazık ki 50 yaşını göremeyebilirsin ve şişirme olursun yani uğraşmayın işte otur oturduğun yerde :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli egzersiz, ve protein ağırlıklı beslenme. Karbonhidrat alımını azaltmak. Bol su.
    Önce kardiyo ile güne başlanır (yürüyüş, koşu, bisiklet, eliptik, yüzmek... vs) en az 40 dk. Kasları bununla ısıtırsınız. Sonra hergün bir program yaparsınız. Bugün ön kol ve arka kol bir de karın egzersizi, yarın bacak, göğüs sırt egzersizi.. gibi. Antrenörünüz yardım eder.
    Spor sonrası (makul bir saatte) protein alırsınız.

Sabahları, yumurta haşlayın yiyin iki tane muhakkak. Ekmek yemeyin. Vücuda protein alımı, yaptığınız egzersizleri kasa çevirmeyi ve vücudunuzdaki kasların kalıcı olmasını sağlayacak. Egzersiz yapmadan kası unutun. Kas yapmak kolay değil özellikle karın kası. Kol ve bacak kolay. Ben üç senedir çok yoğun antrenman yapıyorum karın kası yapamadım henüz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kas geliştirmek yani hipertrofi kadın erken faeketmiyor kurallar ve sistem aynıdır.. sadece erkeklerın erkeklık hormonu yanı testosteron sevıyesı kadından cok daha fazla oldugundan daha cok kaslanıyor.. şimdi kurallara gecelim.
    1 herzaman maximum agırlık kullanacaksın
    2 8-10 tekrar aralıgında çalışacaksın
    3 yeteri kadar protein karbonhıdrat ve saglıklı yaglrdan alacaksın
    4 yeteri kadar dinleneceksin.

0|0
    0|0
  • protein içeren gıdalar tüket ve spor yap. bukadar

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git sana yazilan programa uy ilka basta bisey olmuyo gibi olur 1 ay falan ama sıkılasır sonrada kas yapmaya baslarsin

0|0
    0|0
  • Harun abi sen misin?

0|0
    0|0
  • iyi beslenmek ve hard antreman

0|0
    0|0
  • Kas mi ne kası kas ne ararla bazarda

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|1
  • Ağır antramanlar stresten uzak bir yaşam günde 6 öğün yemek ve en az 10 saat uyku ben bu şekilde ulaştım kaslı bir vücuda

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Sen mi yapacaksın

0|0
    0|0
  • Günde kilonun iki katı kadar protein yemek 50 kg ise 100 gr

0|0
    0|0
  • kendini sık