Derbide Neden Galatasaray ın Hakkı Yendi?

Marcelo ve Olcay kirmizi kart görmesi gerekirken kart görmedi Galatasaray Deplasmanda Bjkyi madara etmesine rağmen hakem engeline takildi niye yapiliyor böyle?

Güncellemeler:
2ay Hakem herhalde korktu taraftardan bunlar yine yenilirse sahaya atlarlar dedi biraz destek cikayimda berabere bitsin diye düşünmüş olabilir

0|1
1|9

En İyi Kız Görüşü

• lk yarıda, Canerin Yasine arkadan çift dalışı sarıkarttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Canerin Ereni arkadan çok şiddetli şekilde yitmesi sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın yan hakeme şiddetli itirazı sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın Carol a arkadan dalması sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda Cenkin ceza sahasında kasıtlı olarak kendini yere atması sarı karttı, hakem vermedi
    İkinci yarıda Cenk bir kez daha aynısını yaptı hakem vermedi.
    İlk yarının son dakikasında Marcelonun bir hava topunda arkadan gelip, Erenin beline attıgı çok şiddetli uçan diz hareketi net bir kırmızı karttı, hakem vermedi.
    İkinci yarıda Talisca nın Yasine attığı tokat net bir kırmızı karttı hakem vermedi.
    Tosic in sarı kartlık faullerini , abubakarın Musleraya yaptığı hareketi saymadım bile...

2|3
    1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Derbide bjk taraftarı ve hakemi arkasına almıştır bu açık ve net biraz futbol bilgisi ve objektif olan bunu söyler zaten Caner'in hakemi işaret parmağını sallayarak tehtit etmesi Olcay'ın böğürmesi hele Marcelo yaptığı hareket direk kırmızılık hakem kart bile vermedi.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiye hak yemeyi önce fetocu ariften sonra da emek hırsızı buraktan öğretti
    Ayrıca derbide madara eden taraf pozisyonu bol olan Beşiktaş ti. Gs o mac en fazla zaman geçirme rekoru kırmış , bu şekilde mı madara etti :)

Bruma nin gol sonrası köşe direğini tekmelemesi ardından yaptığı şımarık hareketlere ve olcaya çift dalan sneijder kırmızı görmeliydi

0|1
    0|2
  • Ne kadarda ağlayan bir galatasarayli

0|4
    1|2
    • 2ay

Dün ağlarlar, Federasyon bir gün sonra Özgür YANKAYA ile hediye verir onlara.

• 2ay

FETÖ nün zengin kulu olmaktansa...
      Allah'ın fakir kulu oluruz...
      Hadi ağlamaya devam et sen...

• 2ay

Ay kıyamam iyi bahane bulmussun ama yemezler be gulum

• Abiler rüyasında görmüş... Arif atarsa kendini Penaltı olacakmış...

0|3
    1|1
    • 2ay

Cenk daha iyi atiyor kendini

• Derbi bitti sen şu an konuşuyorsun sen gs yi bjk yi bırakta en cok bizim hakkımız yiyiliyor yani fenerbahçenin :) bakıcaz ama cok hakkımızı yiyorlar dün osmanlı maçında hakkımızı yediler birazda hele o kardeşim hakem adını unuttum neyse ben onun ya

0|0
    0|1
  • tüpçünün atadığı hakemler..

1|0
    0|0
  • ohooo maç oynanalı yıllar olmuş sen hala derbi :D

0|0
    0|0
  • Dostum her sene onlarca hakem hatalarından birileri maç kaybediyor ya da kazanıyor. O yüzden çokta kasmamak lazım.

0|2
    0|0
  • kardeşim burağın tüm pozisyonlarını gözden geçirmeni öneririm hak yemekten bahset ozaman

0|2
    0|1
Yükleniyor...