Kol kasları hakkında......

Merhabalar benim sağ kolumun kası oldukça iyi ve geçmişte herhangi birşey çalışmadım fakat sol kasım sanki daha küçük ve sağ kolumu çok güçlü hissediyorum 2sini eşitlemem mümkünmü yani acaba sadece solmu çalışmaya başlasam solu sıkıyorum bişey olmuyor sağda balon gibi şişiyor :D

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• body building arm çalışması zayıf olan kola göre yapılır aynı olmaları için zayıf olan kolun kaldırabildiği maksmum ağırlıkla çalış iki kolda eşit olacaktır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek kol calisabilirsin :)

0|0
    0|0
  • eşitlemen mümkünde sadece sağ kolu çalışıcaksın o zaman.

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyordur saçmalama

0|0
    0|0
    • hayır gözle görülür ciddi bir fark var ayrıca yanlış anlama ama bir kızın bu konuda cevap vermesi şaşırttı beni :)

• xper için dimi uyanık :D ya yanlış bişey söylesen ve soran kişi senin dediğini yapsa

• eğer konu hakkında fikrim yoksa zaten konuyla alakasız bişey yazıp çıkıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• günlük hayatta da ara ara solu kullan diyeceğim ama fazlası kalbe zarar verir

0|1
    0|0
  • eşitlemen mümkün değil anca yaklaştırırsın

0|0
    0|0
  • Sağ kolun kas yapmasının bir espirisi var ama onu söylemiycem şimdi burda :)

0|0
    0|0
  • sağ elle masturbasyon yapmayı bırak, şaka bir yana benimde sol kolum sağdan daha zayıf hemde solumla mast yamamama rağmen, spor hocası vücut çalıştıkça zamanla solun, sağ koluna yetişir, sola ağırlık verirsen zamanla sol kolun daha çok şişer demişti

0|0
    0|0
    • yanıt vermiycektim ama bende aynen solu kullanıyorum ama nedense sağ şişiyor artık sağla yapıcamki sol şişsin :D

Yükleniyor...