Özgür Yankaya neden antalyaspora haksızlık yaptı?

Tolga Ciğerci bu kadar şeye rağmen kırmızı kart görmedi. Hakan Balta kendini yere attı buz gibi etonun golü sayılmadı. Golü verse maç 2-0 olacaktı

https://mobile.twitter.com/BesiktasGolleri/status/782623623274176512/video/1

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yusuf namoğlu 2 yil evvel devre arasi goreve gelmisti ve gs o sene ilk devre her maç 4 yiyen takimken ve kimse ihtimal vermezken devreden sonraki surecte bir anda sampiyon olmustu. Golde ofsayt yok Etonun golü de nizami.2-0 olsa mac kopacaktı

http://www.sporx.com/img/2016/10/031475442641.jpg

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sneijder yanlış takıma ağlama demiş :)
    Çok tuhaf. Her hafta hakem sayesinde maç kazanan ya da beraberliği kurtarıp puan alan br takımın taraftarının bunu söylemesi gerçekten çok tuhaf.

0|2
    0|4

Erkekler Ne Diyor 5

• Antalta 'nin attığı ilk gol ofsayt bu lig tvdede teknoloji sayesinde belirlendi o gol Galatadaray'ı duraksattı Eto'nun attığı golde o eli uzatmicaksın hakem faulü verdi vermese birşey dermiydim hayır ama ilk gol ofsayt tarafsız olup bunuda konuşalım ozaman :)

0|0
    0|2
    • 2ay

Her el uzatana faul verilse bir maçta bin tane faul olur sadece dokunmuş

• 2ay

İşte hakemin süzmesi zor onu diyorum. İlk gol ofsayt verse çok farklı maç olabilirdi yani maça iyi başlamıştık o gol hız kesti.

• Eğer 2. Golümüzü iptal etmeseydi Galatasaray o maçı çeviremezdi

1|3
    1|3
    • 2ay

Kesinlikle öyle ama gelde anlat

• 2ay

Resmen bu sene düşüyoruz tam Galatasaray maçını aldık bundan sonra toparlarız derken ortaya bir Galatasaraylı hakem gerçeği çıkıyor bu hakem geçen sene burak yılmaz kaleye şut çekerken bu adam vur diye bağırmış hakem kimse gelipte Galatasaray iyi oynuyordu bu maçı 2-0 bile olsa 3-2 çevirirdi demesin ben ne takımlar gördüm orta sahayı geçemeyip maç alan

• 2ay

2-0 olsa maçı vermezdi antalya kimse hayal kurmasın

• Özgür hoca bu müsabakadan kaç puan aldı

0|0
    1|0
  • Galatasaray Antalyaya 3 gol atti golü verse 3-2 bitecekti maç ayrıca Antalyanin attığı ilk golde net ofsayt

0|1
    0|1
    • 2ay

Senin ben futbol bilgini la oğlum 2-0 maçın kırılma anı 3-2 alacakmış Galatasaray 2-0 geriye düşseydi orta sahayı geçemezdi o moralle

• 2ay

Yav he he ağlamayin Galatasaray en iyi oynayan takim şu anda

• 2ay

Kaç kere 2-0 dan mac çevirdi mk

• Hakemle de kazanır, eski futbolcusunu ayarlayarak da kazanır, rakip futbolcuya maçtan önce transfer teklif ederek de kazanır, şuttan elini çeken şikeci gençler kalecisiyle de kazanır. Bu ligde musleraya kırmızı kart gösterdi diye hakemlikten atılan insan var diğer hakemler nasıl çıkıp kırmızı kart göstersin bu durumda? akıl var izan var baktılar hiç olmuyor gene ararlar abdurrahimi saray randevusu alırlar, çıkarlar beleştepeye, arkasına rte yazılmış parçalı forma dedikleri fotoğraflar çektirip "şampiyonluğu bu sene bize verebilir misiniz reisim" diye

1|3
    1|3
Yükleniyor...