Fatih Terim 1 numara oldu?

Dünyada en çok kazanan milli takım teknik direktörü Fatih Terim oldu. Ne düşünüyorsunuz? Fatih Terim 1 numara oldu?1-) Fatih Terim - Türkiye 2.7 milyon sterlin (10.5 milyon TL) (Hürriyet)

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

• İyi boğzndan glsn

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla o listeyi bende gördüm burda sevip sevmemek ya da gözümüzün kalıp kalmaması değil mevzu, gerçekten o listeye bakıyorum Löw var ülkesine dünya kupası kazandırmış, portekizin teknik direktörü var avrupa şampiyonasını kazandırmış keza diger teknik adamlarda öyle, işveren olsak az işe hangimiz çok para veririz acaba bir düşünmek lazım, ortaya koyduklarını düşününce bu para gerçekten çok. Vergilerimizin bir kısmı TFF ye ödenek olarak gidiyor ama adamlar parayı belli ki millete sorumluluk duygusu olmadan dağıtıyorlar. Bence bu kadar yüklü bir ödemeyi F. Terim hak etmiyor.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Haketmeyen bir para takımı yönetemiyor hep aynı kadroyla her maça çıkıyor. Değişiklik'te yapamıyor. Kendi işi için takım batıyor kadroda hiç ruhu olmayan adamları oynatıyor. Bir an önce toparlaması lazım.

0|1
    0|0
  • RTE nin bir numara olduğu ülkede Fatih Terimin bu durumu şaşırtmaz beni.

0|1
    0|1
  • Helal olsun hak ettiğini düşünüyorum sonuna kadar. Ne kadar kazandığının değil getirdiği başarıların önemi var benim gözümde. Gözü kalanlar için söyliyelim de bağışlasın bir miktarını bunlara.

0|0
    0|2
    • 2ay

Hangi başarı?

• 2ay

@Vader12 Görüş farkı olabilir normaldir

• 1ay

Tabiki bu arada GS liyim

• adamın hakkıdır helal olsun

0|0
    0|3
  • Haram olsun bu kadar garibanın vergisiyle aldığı para

0|2
    0|0
  • Fatih Terim yıllık 3,5 milyon euro alıyor ama asıl sorun futbol piyasasında çok yüksek paraların dönmesi. Fatih Terim son döneminde Galatasaray'ı 2 yıl üstüste şampiyon yaptı, baktılar olacak gibi değil, tek çare olarak en tepeden! baskı yaparak ve atanmış federasyon başkanı tüpçü ile bağlantı kurularak Galatasaraydan koparıldı.
    Sanki Galatasaray çok istiyordu Fatih Terimin gitmesini de şimdide utanmadan adamın aldığı parayı öne sürüyorlar ellerinde ki yandaş medyayı kullanarak.
    Ha bu arada van persie yıllık 5.7 milyon euro alıyor, yaklaşık 20 milyon TL

1|2
    0|3
  • Başka ulkelerde birçok iyi hoca var ama Türkiyede iyi hoca sadece Fatih Terim var

1|1
    0|3
    • 2ay

Türkiyede de iyi hocalar var katılmıyorum haksızlık yapmayalım şimdi

Yükleniyor...