Kız-Erkek kalça farkı ne kadar var yardımcı olur musunuz?

Oryantal kursuna başlıcam çok merak ediyorum o titretme hareketini evde kendi kendime denedimde kalçamda çok sallanan bir doku göremedim ama oryantal yapan kızlarda görüyorumki bildiğin kalça sallanıyor... bu erkek olduğum için mi? ya da henüz kalça titretmeyi bilmiyorum ondan mı? yani dansta öğrenirsem o kızlar kadar bende o bölgemi sallayabilirmiyim.. şu an evde yapınca hiç hissedemedim açıkçası hayal kırıklığı oldu

Güncellemeler:
2ay yok mu yorum

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de kizim benim etim de sıki oldugundan o internettekiler gibi lombur lombur olmuyor yapisal bisey bence

0|0
    0|0
    • 2ay

şükür aynı durumda olan biri :) ya bişey sorucam sana öğrensek taktiğini etimizi tam rahat bırakırsak olur mu acaba dersin?

• 2ay

yani titresimli masaj gibidir heralde hahahaha

• 2ay

Hahahahah olabilir bak hic dusunmemistim :) twerk kadinsiligi artiriyormu bari bende yapcam

• Niye oryantal

0|0
    0|0
    • 2ay

çok açıklamadım orada soru ile alakası yok diye feminenliği seviyorum ben.. bilgin var mı acaba oryantal konusunda?

• 2ay

peki bişey sorabilirmiyim.. sen netcede biryerde mutlaka oynamışsındır kızlar çok oynar.. kalça titretmek yani ama sorduğum şey ordaki etlerin sallandığını hisedeceksin böyle... kızlarda öylemi oluyr?

• 2ay

Biraz hissediyorsun evet

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...