İlk maaşınızla ne yaptınız ?

nerelere harcadınız ?

kimlerle yediniz ?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• benim hiçmaaşım olmadıki.kocamdan geçindim hep

0|2
    2|0
  • 8 ya da 9 yasımdaydım ilk kuzenimle beraber toptancılar fasulye seçerken onlara yardımcı olup 2 kg kadar fasulye alıp onu satmıştık. Sonra sakız, çikolata ve simit almıştık o parayla :D

0|1
    0|1
  • benım hıc maasım olmadı :(

0|1
    0|2
  • valla ilk maaşımla tüm sülaleyeyi hediyeyle donattım. ben doğdğmda bni sobanın üstünde üşümüş die ısıtan eski ev sahibimize bile hediye aldım :)

0|1
    0|0
  • Ilk maasimla hediye almistim zaten asgariydi ogrencilik malum tamami bitmisti. Ilk bursumla da hediye aldim. Asgarinin yarisiydi oda bitti haliyle o an. La ne manyagim :)

0|1
    1|0
  • aldığım ilk gün akşam arkadaşımla sinemaya gitmiş yemek yemiştik, bir kısmıyla da kitap almıştım

0|1
    0|0
  • dondurma almıştım. :D ve ailemle yemiştik.. evet .. tüm gün amele amele çalışmıştım :( yövmiyemi ne diyolar almıştım günlük işte. sıkıntıdan hep :D

0|1
    1|1
  • daha maas almadim, alirsam sozumdur yegenlerimi gezmeye goturucem :) ondan sonra, anneme babama hediye falan alirim

0|0
    0|0
  • bi kısmını alıp kalanı babama vermiştim sanırım

0|2
    1|1
  • Babama verdim, ailecek yedik :))

0|1
    1|0
  • Babama sigara parası verdim.

0|1
    0|3
  • tatlı almıştım galiba önce evdekilere gerisini harcayıp harcamadığımı hatırlayamıyorum :S

0|1
    1|1
  • çikolata aldım iş arkadaşlarıma dağıtdım

0|1
    0|2
  • İlk maşamı aldım yarısını anneme verdim.

0|1
    0|0
  • anneme altın yüzük aldım :)) bide yemeğe çıkardım aileyii

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk paramı legende cekirdek satarak kaznmıstım gittim biraz daha cekirdek almıstım:)

sermaye ye harcadım yani:)

0|1
    0|1
  • ben ilk maaşımı muhtaç olan bir çocuğu giydirmek için oyuncak alıp mutlu etmek için harcamayı düşünüyorum :) ekmek su bir şekilde bulunur ama bazı şeyler bulunamaz bulununcada unutulmaz değeri artar zamanla.

0|1
    0|1
  • 700 lira civari almıştım sanırım 500 lirasini annem elimden aldı 200 liraylada bir güzel meybuz yemiştim tüm yaz

0|1
    0|1
  • 1 tane gümüş kolye aldım

1 tane künye

künyeyi bir hatuna hediye ettim

oda zonguldakta bir nehire atmış hıaamınaa :D

benim künye zonguldakta

0|1
    0|2
    • künyeyi geri vereydi iyiydii :D

• aynen yıllar oldu yahu belkide kız evlenmiştir...

benim künyeyi nehire attı sürekli beni arıyordu babası en son 1.5 milyar telefon faturası ödemişti

:D

• Pasta almıştım ailecek yemiştik

0|1
    0|0
  • telefon almıştım..kardeşimle yemek yemiştik..ablayada kemer almıştım

0|1
    0|0
  • borca harca gitti yav

0|1
    0|1
  • kazanamadığım itüyü kazandığı için kardeşime hediye olarak laptop almıştım.

0|1
    0|2
  • praxissemester karsiliginda biraz para verdiler toplu olarak , arabami degistirmistim.

ama daha ilk maasimi agustos ayinda alacagim.

0|0
    0|0
  • Evime harcamıştım. Özel bir şey yapmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...