Sahaya 'Yüce Atatürk' tişörtüyle çıkan fethiyespor ceza almıştı, Maça bu pankartla çıkan Sakaryaspor sizce ceZa alır mı?

Sahaya 'Yüce Atatürk' tişörtüyle çıkan fethiyespor ceza almıştı,Maça bu pankartla çıkan Sakaryaspor sizce ceZa alır mı ?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Sakaryaspordan başka bir şey beklenmez zaten. Atatürk'ün uğruna savaştığı Sakarya 15 senedir Akpnin kuklası olmuş.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Alttaki bal gibide siyasete girer çünkü kamu spotu değeri taşıyan bir niteliği yoktur. Kan bağışı yap gibi, sıgarayı bırak gibi ya da daha dün oynanan maçlarda sahaya çıkan futbolcuların tuttugu yazı gibi 10000 adım at sağlıklı yaşa gibi bir şey değil bu. Ama ceza çıkmaz buna bu ülkede...

0|1
    0|0
    • 2ay

ayrıca pankartta bilerek mi yazılmış bilmiyorum ama TC Başkanı yazılmış bu ülkede başkanlık sistemi mi var da böyle bir ünvan kullanılıyor siyasetin daniskası bu :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• sakaryaspor bir spor kulübü olmaktan çıkmıştır
    şayet pankart ''T. C CUMHURBAŞKANI'' şeklinde olsa o zaman lafım olmaz.

0|1
    0|0
  • Bir Göztepe'li olarak hep karşıt durduğumuz futbolda siyaseti kardeş bildiğimiz bir takımın yapmasına gerçekten üzüldüm. Ancak biliyorum ki bunu taraftar ya da futbolcular değil yönetim kadrosu yaptırmıştır. Nasıl Beşiktaş'ın Çarşı gibi bir grubu varken başkanları Erdoğan yalakalığı yaptıysa stat açılışı uğruna bu durumda aynıdır.

Türk futbolu için utanç gününe hoşgeldiniz sayın seyirciler.

Dipnot: İzin veren taraftarı da kınıyorum. Bizimkiler o pankartla çıksa biz çoktan sahada olurduk.

0|0
    0|0
  • Yüce olan bitek Allahtır. Doğru karar aynısını uyglar tff şüphem yok

0|2
    0|2
    • 2ay

Lan salak yüce kelimesini dine bağlamak nedir
      Yüce Türk Milleti dediğimiz zaman Türk milleti tanrı mı oluyor

• 2ay

Tamam öylede Atatürke yüce denmez ülke için elinden geleni yapmış olabilir.

• 2ay

Doğru konuş tek bir kişiye yüce demek nekadar doğru

• Yüce kelimesi Atatürk için kullanılmamalı.
    Alttaki de siyasete girmiyor, Çünkü Cumhurbaşkaanı

0|0
    0|0
    • 2ay

Yüce kelimesinin din le ne alakası var
      Türkiyede başkanlık sistemi mi var ya

• Alırsa sol bileğimi Kescem hadi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...