Federasyon mu şampiyonluğu belirliyor yoksa oyuncular mı?

Mete Kalkavan ile 5 penaltı pozisyonu olmuş 3 ü biz beklemişiz 2 si karşı rakip ne tuhaftır ki 3 tane bekledik ya 3 de 0 çekmişiz Peki ya karşı rakip 2 de 2 yapmış.

Peki sizce şampiyonu kim belirliyor.

• Federasyon ve hakemler.
    40% (2)35% (6)36% (8)Oy Ver
  • Oyuncular teknik kadro.
    20% (1)53% (9)45% (10)Oy Ver
  • Devlet büyükleri.
    20% (1)6% (1)9% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    20% (1)6% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerasyon belirledi yıllarca gazeteport.com/haber/images/n/131047402380379.jpg

0|2
    0|0
    • 2ay

Kime göre hangi yıl Fenerbahçe 6 haftada hakemlerle 10 puan toplamış.

• 2ay

Oyun diyorum oyun. Oyundan memnun musun çok mu iyi tek sorun hakem mi.

• 2ay

Bugünki oyundan memnunum. İyi oynadık iyi baskı kurduk. Haftanın eniyisiydik bu hafta. Hemde Perşembe maçımız olmasına rağmen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadronun iyi olması ve birazda istekli oynayacaksın gerçekten iyiysen hakemde önüne geçemez zaten ama hakemler hiçmi etki etmiyor ediyor tabiki yanlış karara birşey dediğimiz yokta eyyama karşıyım her takım için.

0|0
    0|2
  • bursaspor'un her sezon başında haksızlığa uğradı bir çok maç var. hakem hataları başta geliyor. anadolu kulüpleri korunmuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet herkes adil korunsun diyorum. Mehmet Topal kırmızı veremedi hakem neden veremedi büyük takımız diye mi. Herkes adil olmalı.

• Zamaninda biten maci bitirmeyip gol attiginiz elle attiginiz verdikleri. olmayan penaltilara sayin

0|1
    0|0
  • Bazı kararlar hakeme kalmış ama görüp te vermemesi bu onun kotu hakem olmasıdır

0|0
    0|0
  • Ağlama fener ağlama

0|0
    0|0
  • federasyon ve hakemler

0|0
    0|0
  • Furbol sizin neyinize haydi baskete bakın siz

0|3
    0|0
    • 2ay

Evet haklısınbelkide. Siz eğlenin hakemlerle Fenerbahçe olmadan ligin zevkiolmıcağını öüğrenirsiiz seneye yalvarırsınız neolur adi bir lig olsun diye.

Yükleniyor...