Kilo derdinden bıktım?

Ya millet ben 1.62 boyundayım ve kilom 64 Üniversitedeym yurtta kalıyorum yurttada sabah ve akşam sadece yemek var yani verebilmem için bir fikri olan var mı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• yurtta yemek olması kılo vermene engel degıl.. baklava yıyerek bıle kılo verebılırsın.. kılo vermenın mantıgını lutfen ıyı ogrenın ve bılınclı bır sekılde saglıklı bır sekılde yaglarınızdan kurtulun.. kısaca sana mantıgını anlatayım.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önemli bir konuda danışmak istiyorum , paylaşım yapamadım. Yardımcı olabilecek erkekler mesaj yazabilir mi. Lütfen sapıklar yazmasın ciddi bir konu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kilolu deelsn

0|0
    0|0
  • dengeli beslen egzersiz yap azimli ol yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • ekmegı kes sadece

0|0
    0|0
  • 3 4 ki fazla var o da mühim değil. istersen verirsin. dert edecek kadar kilo yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...