göbeğime piercing taktırmayı düşünüyorum, piercing kullananların fikirlerini alabilir miyim?

merb ben bir süredir göbeğime piercing taktırmayı düşünüyorum ama hala endişelerim var bir çok yerde araştırdım ama hala kesin karar veremedim kullananlardan öneri istiyorummm:/bana yardımcı olursanız sevinirimmm:)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de düşünüyorum ama enfeksiyon endişem var o nedenle cesaret edemedm henüz :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• guzel duruyor yaptirt bence

0|0
    0|0
  • Sanırım bir kızda en itici duran takı.

0|0
    0|0
  • Kullanmiyorum.gecen bir soruya yazmistim piercingin en guzel durdugu yer magazadaki rafi..ama bayanda gobekte yag zerresi yoksa tatli durur

0|0
    0|0
  • yakışacağını düşünüyorsan yaptır

0|0
    0|0
  • vücuttaki elektirigi dengelemek için metal takılıyolar çok basit.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç sevmiyorum tavsiye de edemem:)

0|0
    0|0
  • ben göbege sevmiyorum ama yakısana da güzel oluyor yani :D

0|0
    0|0
  • bende göbeğime yaptırdım 50 tlye kullandıktan birsüre sonra çıkardım hevesimi aldım delik kapandı ama yeri belli oluyor bence hiç deldirme

0|0
    0|0
  • Canın istiyorsa yaptır.

Yani hevesini al. Ama iyi bir yerde yaptır. Enfeksiyon kapabilirsin.

Daha sonra sıkılıp kendin çıkaracaksın zaten :)

0|0
    0|0
    • evet büyük ihtimalle hevesimi aldıktan sonra cıkarrım ama abartıya kaçmadığım sürece o tarz detaylar hoşuma gdiyor tek korkum enfeksiyon yada her hangi bir rahatsızlık bazı yorumlara baktımda göbeğin o kısmında kopmalar oldu falan diyenler var o birz tyhaf hissettirdi beni:/

• İyi bir yerde yaptırırsan bir sorun olmaz. Bende kaşımı deldirmek istedim deldiremedim kaşın dökülür dediler. Dudağımı deldirmek istedim deldiremedim mikrop kaparsın dediler. Burnumu deldirdim 2 sene boyunca başımın etini yediler iz kalıcak diye. Soğudum yani. Sen soğuma yaptır iyi bir yerde :)

• Yaptırdım ben sapasağlamım. Nedir endişen?

0|0
    0|0
    • tek endişem enfeksyon tanıdıklarımın söylediği 1 hafta alışma süreci , kızarıklık oluyor.tabi eğer yeptırırsam hijyene dikkat etmem gerek.

• tamam teşekkürler:) sen nerede yaptırmıstn ben ist dayım burada tavsiye edebileceğin hijyenik bir yer var mı?

• Bakırköy-Vagon da yaptırdım ben.

Yükleniyor...