Geceleri altını ıslatanlar gençlerde 13-20 yaş arası falan durumu sizde olsaydı ne yapardınız?

Geceleri altını ıslattığı için 13-18 yaş olsun bezlenenler baya varmış,hatta 15 yaşına kadar annesinin her gece muşambayla bezlediğini yazan kızlarda vardı,annesinin altını muşambayla bağladığınıda yazanlar var, hiç geçmese alt ıslatma sorunları doktorada gitmiş olsada o zaman aşağıdakilerden hangisi olurdu? Benim öyle sorunum yok iyikide olsaydı "c" şıkkını seçerdim..Bezleniyorlarsa dedikleri gibi baya sıkıntılı bir durum bence..

• Her gece muşambayla altımı bezlerdim mecburen.
    40% (2)60% (3)50% (5)Oy Ver
  • Yatağa naylon sererim ama genede ıslansada bez kulanmam.
    20% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Hiç bezlenmezdim olduğu gibi sürerdi sorun..
    40% (2)40% (2)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Her gece muşambayla altımı bezlerdim mecburen.

0|1
    0|0
    • Vay be demek muşambayla bezlerdim diyorsun doğru,zaten 19 yaşında falan olup kız altını ıslattığı için annesinin muşamba bağladığını yazanda var yorumlarda,17 yaşında olupta muşambayla bezlendiğini yazanda kızlar vardı çeşitli sitelerde alt ıslatma ile ilgili yani..muşamba bezleri biliyormuşsun şaşırdım yani hatırlıyorsun demek..

• Beni seçmeseydin utanıyorum :)

• Aman boşver ya utanma ne olucak rahat ol kafanı takma,zaten anket var yukarda gören anlar yani o yüzden sıkma böyle şeylerle kendini:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle psikolojik ya da böbreklerle ilgili bir sorun olacağından öncelikle doktora gidilmeli. Şıklardan hiçbiride değil hasta bezi en sağlamı olurdu öyle bir durumda :)

0|0
    0|0
  • Şıkların arasında olmadığı için seçemedim.

D. SağlıklıPed kullanırdım, geçerdi

0|0
    0|0
    • Anladım eskiden muşamba bezler varkende acaba köylerde falan o zamanlar muşamba bez mi kullanırdılar ped falan yokken ya da kullananlar varmıdır eskiden o yıllarda olmuşmudur..

• benim kuzenım erkek :)) gecen seneye kadar yataga işiyorduşu an27 yasında kötü bir dert :DD

0|0
    0|0
    • hıım zormuş bez falan kullanmıyordur dimi o kadarda değil bez kullanmıyordur da ne yapıyordu önlem olarak onu bilemiyorum..

• Yani aynen öyle tabi ki,demek ki bu sorun böyle yaygın seninde tanıdığında bile varmış yani böyle işte dediğin gibi..

• evet aynen :D

Erkekler Ne Diyor 4

• gece yatmadan önce bol bol depoyu boşaltırdım sonrada A şıkkına dönerdim

0|0
    0|0
  • olmadıgı için no problem :D

0|0
    0|0
  • Ergenliğe kadar vardı aynı sorun bende de. Her türlü yolu denemeye rağmen, b şıkkı çok rahat D:

0|0
    0|0
  • sal gitsin falan sdfg

0|0
    0|0
Yükleniyor...