Mesajınıza hoşlandığınız kişi tamam, aynen gibi kısa cevaplar verildiğinde konuşmayı bitirir misiniz ?

facede diyelimki birisiyle konuşuyorsunuz. 2 cümlelik bir cevap yazdınız cevap olarak sadece aynen geldi :D devam eder misiniz konuşmaya ..

hepimizin başına gelmiştir. Birde konuştuğunuz kişiden çok hoşlanıyorsunuz. bunuda hesaba katın.

0|0
4033

En İyi Kız Görüşü

• ölümüne susar burnundan getiririm aldığı nefesini.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 39

• etmem ama genelde :) yapıp ben yazmayınca geri yazarlar :D

0|0
    0|0
  • devam etmem:)

0|1
    0|0
  • sürekli aynı şekilde davranırsa bitiririm

0|1
    1|1
  • yok.

1|2
    1|1
  • kıçı noklu kendini n sanıo die düşünürüm bende cevap vermem ya da sinirliysem küfrü basarım ( önermiyorum) :D

0|0
    0|0
  • En azindan aynen tamam neysede ok diyen var basimda ama ben bir konu acarim sonra uzun uzun konusuruz. yine ok. der ben cevap yazmam en sonunda mesaj atar

0|0
    0|0
  • Farklı bir konu açarım baktım aynen devam ediyor hadi çıktım ben görüşürüz der konuşmayı keserim.

1|0
    1|1
  • ok by yazarım

0|0
    0|0
  • Beni umursamayan birinden hoşlanacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Eskiden konu üstüne konu açıyordum baktım olmayacak bende öyle oldum arada o attı falan artık konuşmuyoruz

0|0
    0|0
  • devam ederim tabiki. yuvayı dişi kuş yapar mantığı vol 1 :D

1|0
    0|0
  • hyr genelde bitirmem :) bana ilgi gostermesini saglarim

0|1
    0|0
  • ne rezilim mk der , konuşmam ezikliğin luzumu yok.

0|0
    1|2
  • Ben devam ediyordum bir zamanlar ama sonra baktım o beni sallamıyo artık bende sallamıyorum ben sallamayınca konuşmuyoruz konuşmayınca ben çok üzülüyorum ben üzülünce ağlıyorum :(

0|0
    0|0
  • Devam edilmemesi lazım bence ama dayanamaz bir iki cümle daha ederdim gibime geliyo..

0|0
    0|0
  • Sohbet tıkanmışsa zorlamanın alemi yok tabi :)

0|0
    1|1
  • Bir süre sonra sinir olurum yazmam daha.

0|0
    1|1
  • beklerim onun konuşmayı devam ettirmesini..yazmak isteyen zaten yazar

0|0
    0|0
  • sonrasında yapacağım her şeyi atacağım her adımı planlayıp, kestirip böylebi şeye kalkıştığını düşünür Bana yaptığının aynısı şekilde karşılık veririn... Sonra gelsin tripler oh oh (:

0|0
    1|0
  • soğurum, seni mi çekeceğim derim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 33

• Etmem eger boyle devam ediyorsa. Karsi tarafin konusmadan pek keyif almadigini gosterir benim icin. Ya da mesgul oldugunu. Her iki durumda da sonuc ayni neticede.

1|0
    0|0
  • peki tamam yaparım

işci

yaparım

işci

madenci

oduncu.

age of empires teki türk seslendirmeler gibi demekki o oyundaki herşey bize trip atıyomuş

Soruya gelince öyle bişi 2 defa geldi başıma

valla ben bunu cekemem dedim bıraktım muhabbeti.

0|1
    0|0
  • vallahi bana

- tamam canım :D

-peki canım...

diyen kız kabul etmedi kabul görmedim ondan yani...

sana şöyle söylim ne ve nasıl hissediyorsan emin ol o doğrudur...

0|0
    0|0
  • Kulaklarım çınladı, hayırdır inşallah asdfghj

0|0
    1|0
  • O götün helyumla dolduğunun ve karşındaki kişinin senin alakanı kaldıramadığının göstergesidir. Ben bağlantıyı kesiyorum direk gelemem öyle liseli işlere.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım yapmıştı, o an sinir oldum bişey demedim. Sonra söyledim rahatsızlığımı, anladı beni ve dikkat ediyo. Konuşmak lazım,iletişimi eksik etmemek. Bahsettiğiniz kişi ile hoşlanma aşamasındaysanız "sanane" gibi ters bir cevap da alabilirsiniz ama ;)

0|0
    0|0
  • Kısasa kısas her zaman işe yarar.Hatta iletişimde "umursamamak" en büyük acı çektirme yöntemidir ;) Bilmem anlatabildim mi.

0|0
    0|0
  • ulan nasıl ayar olurum yaaa, sen döktürmüşsün karsıdan gelen cevap hmm ok ii falansa, bende derim byyy walla, bu ney lan dalga gecer gibi, nasıl sinirlendim bak gene şimdi :@

0|0
    0|0
  • biraz çabalardım ama.. olmuyorsa zorlamıyacaksın be kardeşimm.. öbür türlü rahatsz ediyorsun.. olacağı varsade olmazçç

0|0
    0|0
  • en uyuz olduğum şeydir hele kızlarda öyle soğurum daha mesaj atmayı keserim tipik türk kadınıdır malesef ve biryerleri kalkmışdır

0|0
    0|0
  • Laaan deliriyorum birine soru soruyorum mesela onu getirdinmi getirmedinmi diye evet diyor eve ne ya? hangisi için evet anlamıyorum bide 5 dk bekletiyorlar gelen cevaba bak EVET telefona kafa atıyorum

0|1
    0|0
  • hemen bitirirm

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun bir bahane uydurup konuşmayı bırakırım. Bariz konuşmak istemiyor işte.

0|0
    0|0
  • Aynen diyorsa, konuşmak istemiyordur. Bide şu "hayırlısı". Kısa kesin farklı yazılışı :)

0|0
    0|0
  • geçiştirici gibi yazdıklarını hissedersem sonra görüşürüz diyip bir daha yazmam

0|0
    0|0
  • absolutely

0|0
    0|0
  • bencede muhbbti bitir. bir yere varamazsın tek başına. onunda sohbeti ilerletici cevaplar vermesi gerekir. tamam peki tarzı şeyler sölüosa kibarca muhabbti kapatıo demektr :)))

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsam işi ya da bir sıkıntısı vardır diye düşünürüm fazla üstelemem çokta kafaya takmam...

0|0
    0|0
  • aramdaki mesafeye bağlı; yakınsam sorunmu var öğrenmeye çalışıp çözerim; yok yakın değilsem zorla konuşturcak değilim... iki nokta altalta parantez yapıp sırayı ona veririm ; konuşmak istese bişi yazar artık

0|0
    0|0
  • isterse adriana lima olsun fayda etmiyo .. üstelemenin alemi yok ..hevesin kaçtıysa o iş bitmiştir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13
Yükleniyor...