Mesajınıza hoşlandığınız kişi tamam, aynen gibi kısa cevaplar verildiğinde konuşmayı bitirir misiniz ?

facede diyelimki birisiyle konuşuyorsunuz. 2 cümlelik bir cevap yazdınız cevap olarak sadece aynen geldi :D devam eder misiniz konuşmaya ..

hepimizin başına gelmiştir. Birde konuştuğunuz kişiden çok hoşlanıyorsunuz. bunuda hesaba katın.

0|0
40|33

En İyi Kız Görüşü

• ölümüne susar burnundan getiririm aldığı nefesini.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 39

• Konuşma tıkandığında kesmeyi bilmek lazım.

0|0
    0|2
  • devam etmem:)

0|1
    0|0
  • sürekli aynı şekilde davranırsa bitiririm

0|1
    1|1
  • yok.

1|2
    1|1
  • Farklı bir konu açarım baktım aynen devam ediyor hadi çıktım ben görüşürüz der konuşmayı keserim.

1|0
    1|1
  • kıçı noklu kendini n sanıo die düşünürüm bende cevap vermem ya da sinirliysem küfrü basarım ( önermiyorum) :D

0|0
    0|0
  • etmem ama genelde :) yapıp ben yazmayınca geri yazarlar :D

0|0
    0|0
  • Eskiden konu üstüne konu açıyordum baktım olmayacak bende öyle oldum arada o attı falan artık konuşmuyoruz

0|0
    0|0
  • ne rezilim mk der , konuşmam ezikliğin luzumu yok.

0|0
    1|2
  • ok by yazarım

0|0
    0|0
  • devam ederim tabiki. yuvayı dişi kuş yapar mantığı vol 1 :D

1|0
    0|0
  • Devam edilmemesi lazım bence ama dayanamaz bir iki cümle daha ederdim gibime geliyo..

0|0
    0|0
  • En azindan aynen tamam neysede ok diyen var basimda ama ben bir konu acarim sonra uzun uzun konusuruz. yine ok. der ben cevap yazmam en sonunda mesaj atar

0|0
    0|0
  • Sohbet tıkanmışsa zorlamanın alemi yok tabi :)

0|0
    1|1
  • Bir süre sonra sinir olurum yazmam daha.

0|0
    1|1
  • Ben devam ediyordum bir zamanlar ama sonra baktım o beni sallamıyo artık bende sallamıyorum ben sallamayınca konuşmuyoruz konuşmayınca ben çok üzülüyorum ben üzülünce ağlıyorum :(

0|0
    0|0
  • sonrasında yapacağım her şeyi atacağım her adımı planlayıp, kestirip böylebi şeye kalkıştığını düşünür Bana yaptığının aynısı şekilde karşılık veririn... Sonra gelsin tripler oh oh (:

0|0
    1|0
  • soğurum, seni mi çekeceğim derim

0|0
    0|0
  • Kafamda bitiririm.

0|0
    0|0
  • Beni umursamayan birinden hoşlanacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • beklerim onun konuşmayı devam ettirmesini..yazmak isteyen zaten yazar

0|0
    0|0
  • hyr genelde bitirmem :) bana ilgi gostermesini saglarim

0|1
    0|0
  • işi olup olmadığını öğrenirim. Yoksa vazgeçerim. Zaten hoşlansaydı uzuuuun uzuun konuşurduk ;)

0|0
    0|0
  • konuşmayı bitirmezdim ama bende kısa kısa cevaplar verirdim kıssasa kıssas.

0|0
    0|0
  • çok geliyo başıma cevap yazmıyorum aynene ne cevap verilebilir ki. en sinir olduğum şey

0|0
    0|0
  • eger deger verdigim biriyse konu acmaya calisirim, fakat ilgilenmedigim biriyse konusmayi bitiririm.

0|0
    0|0
  • konusmaya devam ederim eger değecekse ama onun gibi

0|0
    0|0
  • deliresim geliyor ,tamda ustune bastın yahu ouyxfvopırjdn

0|0
    0|0
  • ateist misin?

0|0
    1|0
  • o zaman aynı şekilde cevap veririm bu sefer o ilgilenmeye başlar :p

0|0
    0|0
    • takmamaya devam ederse peki ? ama gerçekten hoşlandığın kişi bunuda hesaba kat, bir yandan gurur diğer yandan hayallerin ...

• Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 33

• Etmem eger boyle devam ediyorsa. Karsi tarafin konusmadan pek keyif almadigini gosterir benim icin. Ya da mesgul oldugunu. Her iki durumda da sonuc ayni neticede.

1|0
    0|0
  • peki tamam yaparım

işci

yaparım

işci

madenci

oduncu.

age of empires teki türk seslendirmeler gibi demekki o oyundaki herşey bize trip atıyomuş

Soruya gelince öyle bişi 2 defa geldi başıma

valla ben bunu cekemem dedim bıraktım muhabbeti.

0|1
    0|0
  • vallahi bana

- tamam canım :D

-peki canım...

diyen kız kabul etmedi kabul görmedim ondan yani...

sana şöyle söylim ne ve nasıl hissediyorsan emin ol o doğrudur...

0|0
    0|0
  • Kulaklarım çınladı, hayırdır inşallah asdfghj

0|0
    1|0
  • O götün helyumla dolduğunun ve karşındaki kişinin senin alakanı kaldıramadığının göstergesidir. Ben bağlantıyı kesiyorum direk gelemem öyle liseli işlere.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım yapmıştı, o an sinir oldum bişey demedim. Sonra söyledim rahatsızlığımı, anladı beni ve dikkat ediyo. Konuşmak lazım,iletişimi eksik etmemek. Bahsettiğiniz kişi ile hoşlanma aşamasındaysanız "sanane" gibi ters bir cevap da alabilirsiniz ama ;)

0|0
    0|0
  • Kısasa kısas her zaman işe yarar.Hatta iletişimde "umursamamak" en büyük acı çektirme yöntemidir ;) Bilmem anlatabildim mi.

0|0
    0|0
  • ulan nasıl ayar olurum yaaa, sen döktürmüşsün karsıdan gelen cevap hmm ok ii falansa, bende derim byyy walla, bu ney lan dalga gecer gibi, nasıl sinirlendim bak gene şimdi :@

0|0
    0|0
  • biraz çabalardım ama.. olmuyorsa zorlamıyacaksın be kardeşimm.. öbür türlü rahatsz ediyorsun.. olacağı varsade olmazçç

0|0
    0|0
  • en uyuz olduğum şeydir hele kızlarda öyle soğurum daha mesaj atmayı keserim tipik türk kadınıdır malesef ve biryerleri kalkmışdır

0|0
    0|0
  • Laaan deliriyorum birine soru soruyorum mesela onu getirdinmi getirmedinmi diye evet diyor eve ne ya? hangisi için evet anlamıyorum bide 5 dk bekletiyorlar gelen cevaba bak EVET telefona kafa atıyorum

0|1
    0|0
  • hemen bitirirm

0|1
    0|0
  • absolutely

0|0
    0|0
  • isterse adriana lima olsun fayda etmiyo .. üstelemenin alemi yok ..hevesin kaçtıysa o iş bitmiştir

0|0
    0|0
  • tabiki devam ederim :D

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun bir bahane uydurup konuşmayı bırakırım. Bariz konuşmak istemiyor işte.

0|0
    0|0
  • Aynen, bitiririm...!

0|0
    0|0
  • bencede muhbbti bitir. bir yere varamazsın tek başına. onunda sohbeti ilerletici cevaplar vermesi gerekir. tamam peki tarzı şeyler sölüosa kibarca muhabbti kapatıo demektr :)))

0|0
    0|0
  • aramdaki mesafeye bağlı; yakınsam sorunmu var öğrenmeye çalışıp çözerim; yok yakın değilsem zorla konuşturcak değilim... iki nokta altalta parantez yapıp sırayı ona veririm ; konuşmak istese bişi yazar artık

0|0
    0|0
  • kızlar yüz vermek istemedği zaman öyle yapıyor genelde :)

fazla ısrarcı olmak yerine dikkat çekici bir konu seçmek daha iyi olabilir ama baştan bir kere sıkarsan belki bir daha hiç konuşmak istemez :)

0|0
    0|0
  • ''allah belanı versin ben emek veriyorum o cümleyi yazmak için sen he diyosun gerizekalı şizofren'' tepkisini verebilirim :D

0|0
    0|0
  • Senin ateist olduğunu öğrendiği an büyük ihtimalle aşk ve sevgi planları tek hücrede birleşip sex olarak tek hücreli olucaktır sonra angaralı Durgud gibin (ankaralı turgut) Ah yakalarsam tık tık nakaratıyla muck yapıcaktır

0|0
    1|0
  • Aynen diyorsa, konuşmak istemiyordur. Bide şu "hayırlısı". Kısa kesin farklı yazılışı :)

0|0
    0|0
  • geçiştirici gibi yazdıklarını hissedersem sonra görüşürüz diyip bir daha yazmam

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsam işi ya da bir sıkıntısı vardır diye düşünürüm fazla üstelemem çokta kafaya takmam...

0|0
    0|0
  • daha da konu açarsan batırırsın zıçarsın bide devam edersen sıvarsın

0|0
    0|0
  • bir iki deneme daha yapar olmadı byeee oldu devam :D

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    1|1
  • yanlış kişiden hoşlanmışım derim