Çok yakın bir arkadaşım

5 yıllık çok yakın bir arkadaşım kardeşim gibi görüyordum (erkek) dün yaptığım bir şaka sonucunda benden hoşlandığını öğrendim sonra kıvırdı seni üzmemek için öyle dedim falan diye ama kendim kadar tanıyorum onu yalan olmadığınıda biliyorum. kafam öyle karışıkki onu kardeşim gibi görüyorum ben üstelik sevdiğim (platonik) biride var ne yapsam ne etsem sizce ne yapmalıyım ki eski dostluğumuzu geri kazanayım

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsa sana o gözle bakmasını bekleme. Onun için ölüm den başka bir şey değildir...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Neden karsi cinsten bir yetiskini kardesiniz olarak goresiniz ki. Bende buna hastayim iste :D

1|0
    0|0
  • Çocuğa ne yaptın ne dedin nasıl bir şaka yaptın da çocuk da sana böyle bir itirafta bulundu? Karşı tarafa aşk ateşi gösterip, sonra neden bu çocuk yanıp tutuştu demeyin Allah aşkına! Zevk mi alıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • 5 yıldır gayet iyi tanısaymışsınn böyle olmazmış..

0|0
    0|0
  • Seven bir erkeğe dostluk kabul ettiremezsin...

0|1
    0|0
  • git açık açık konuş seni kardeşim olarak görüyorum böyle bir şey olamaz kardeşimsin felan de

0|0
    0|0
  • Seni sevenin peşinden git

sevmeyen sadece üzer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eskisi gibi olmaksa derdin bilip bilmemezlikten gelebilirsin.

Seni üzmemek için öyle söyledim demiş işte.

0|0
    0|0
  • Sonradan kıvırdıysa sende öyle olmuş seni üzmemek için demiş gibi davran. Eskisi gibi arkadaşca takıl, hiçbir şey olmamış gibi yap. Başkasından hoşlandığını da söyle ilerleyen zamanlarda ki sana karşı beklentisi olmasın ve aranızda birşey olamayacağını bilsin. Ama bunu yaparken arkadaşınla paylaşımda bulun. Onunla ilgili fikir alırken vs söyle. Gidipte çocuğa ben başkasını seviyorum aramızda birşey olmaz deme sakın :) Yoksa hep çıkmaza girer arkadaşlığınız. Hiçbir şey yokmuş gibi devam edin işte.

0|0
    0|0
  • seni seven senin sevdiginden daha kıymetli olmalı eger onu sevebilirsen ona o gözle bakabilirsen dene derim

0|1
    0|0
  • duygu varsa dostluk biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...