Çıkamadım işin içinden,lütfen yorumlarınızı paylaşın :/

yakın bir erkek arkadaşım var sevgilimle tanıştılar,arkadaşım sevgilim için daha ergen gibisinden laflar etti bunları umursamadım,sevgilimle kavga ettik ve geçen gün barıştık,daha sonra tekrar arkadaşımla konuştuğumuzda onun beni sadece sıkılınca aradığını,yine onun ergen olduğunu,güvenmemem gerektiğini ve bağlanmamamı tekrar üzülenin ben olacağımı benimle sadece vakit geçirdiğini söyledi.üzerine çok düştüğümü onu çok düşündüğümü ve onun kaçıp benim kovaladığımı söyledi .öyle bozuldum ki ne yapacağımı bilemiyırum,sevgilime mi trip atsam akışına mı bıraksam..

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kişinin arasına giren kesinlikte aranızı bozacaktır. sevgililer kendi haline bırakılmalıdır isterse belediye başkanı desede bunları senin kulak asıp güvendiğin istediğin gibi davranmandır. arkadaşınıda uyarman gerekir neden karışıyosun benim özelime diye.. yoksa çok üzülürsün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşın sevgilinin neyini görmüşte bu kadar iddialı cümleler kurabiliyor, sende konuşturuyorsun üstelik. Sıkıntı var arkadaşında.

0|0
    0|0
  • O arkadaşının sende gözü var aranızı bozmaya çalışıyor benden demesi

0|1
    0|0
  • sevgilin ergende sen nesin bacı?

0|0
    0|0
  • tribal enfeksiyona gir:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• akışına bırak

0|0
    0|0
  • güzelim başkalarını bırakta sen sevgilini kendin değerlendir ama yinede dikkatli ol fazla bağlanmak iyi değildir zaten

0|0
    0|0
  • bence arkadasın sen onu kardes gibi görsende sana karsı birseyler hissediyor. bir erkek bir kızla yakın olunca o erkek açısından aska dönüşüyor biz kızlar hep kardes gibi görürüz..aynılarını bende yasamıstım ordan biliyorum sevgilinin hangi davranıslarından varmıs ki bu sonuca siz sevgiliyseniz kavga edeceksiniz tabi hep güllük gülistanlık bir iliski olmaz oluyosa bir sorun vardır ha sonucunda arkadasım haklı cıktı amacı gezip tozmaktı ama sizinki de öyle olacak diye bir sart yok tabi ama yine aklında bulundur dediklerimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...