Taraftar grupları hakkında

Ultraslan,gençfenerbahçeliler,çarşı...sizce türkiye'de en etkili taraftar grubu hangisi?Sadece sportif olarak değil son olaylar ve duyarlılık bakımından..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Takım makım tutmam. Türk ligini de izlemem ama bu Carsi taraftarinin duyarliligini ve hırsını gercekten takdir ediyorum..

Belki de dünyanin hicbir tarafinda bu kadar duyarlı, bu kadar toplumsal sorunlara bile tepkisini koyan, bu kadar deli, bu kadar inanilmaz taraftar yok.!

Sanki her Carsi taraftarinin kanı,baska bir ırktan ve baska bir maddeden yapilmis gibi.. Bu kadar da olur mu..

Gercekten Helal olsun onlara.

Belki sirf bu Carsi icin bile Besiktas takimini tutabilirim. Onlar kadar esi benzeri olmayan bir taraftar yok bu dünyada. Sadece futbol acisindan da degil.. Her acidan..

Iyiki varsiniz.

Helal Olsun size.!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi ki çarşı muhteşem bir grup

0|0
    0|0
  • Çarşı tabikide abi

0|0
    0|0
  • Çarşı mükemmel olay olsun hemen önde number 1.

0|0
    0|0
  • çarşı <3 bjkliyim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Etkiliden kasıt nedir önce bunu belirlemek gerekir. Eğer adam dövüp mevzuya dalmak, atar gider yapmaksa şahsen polonya, çek cumhuriyeti gibi ülkelerrdeki bazı taraftar gruplarını tek geçmek gerekir. Bir de bu mevzuda 3. dünya ülkelerinin üzerine yoktur!..

Eğer etkili olmaktan kasıt takımı tüm ruhuyla desteklemekse, Borissia Dormunt'dan başlayabiliriz. Türkiye'de Yalı, Tatangalar, Gecekondu, Nefer, Teksas, ksk çarşı gibi oluşumları da örnek verebiliriz. eğer etkili olmaktan kasırt kendi takımına bile zarar vermekse güney amerikalıların eline kimse su dökemez; zira gol atamadı deyu kend, futbolcusunu öldüren başka taraftar tanımam!..

0|0
    0|0
  • Tabikide çarşı sordugunda soru.Çarşının (a) harfinden anlaşıldığı gibi solcu bir grup olduğu için en çok olayların içinde onlar var.

NOT : Yanlış anlamayın olaylara karşı değilim.!

0|0
    0|0
  • az sonra herkes çarşı diyecek önce şunu koyayım

link

0|1
    0|0
  • Çarşı diyorum, daha aktifler.

0|0
    0|0
  • Çarşıyı tek geçerim.

0|0
    0|0