Ne yapmaya çalışoyor sizce?

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Size bir konuda danışmak istedim;bizim okulda bir kız var bu kız çok hoşuma gidiyordu faceden ekledim fotolarını beğendim bir süre sonra oda benimkileri beğenmeye başladı ve ben buna mesaj attım.Konuşma ilerledi ben buna seninle konuşurken çok mutlu oluyorum dedim bunu duyduğuna çok sevindiğini söyledi,ondan mesaj geldiğinde suratımda anlamsız bir gülümseme oluşuyor dedim tahmin edebiliyorum çünkü aynısı bendede oluyor dedi bu şekilde baya güzel muhabbet ediyorduk hatta birkeresinde mesajını gördüğüm halde mesaj atmadığımı düşündü ve bütün gün moralinin bozuk olduğunu söyledi ve bana trip attı.Kıza birkeresinde en kıymetlim dedim ve buna çok mutlu oldu.Fakat bir-iki gün sonra bana benim daha 1hafta bile olmamışken bukadar samimi konuşmamdan çok rahatsız olduğunu söyledi.Arkadaş kalalım dedi.Ya benim anlayamadığım o mesajlara karşı çok güzel cevaplar vermesine rağmen 1gün sonra ne oldu da böyle düşündü?Kafasına başka birileri girmiş olabilirmi?Arkadaşlar ben bu kıza gerçekten değer veriyorum ve kaybetmek istemiyorum Şu an ne yapmalıyım?arkadaş değil daha yakın olmak istiyorum onunla.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Denemiş ama sonradan hoşlanmamış olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...