Merhumu nasıl bilirdiniz?

bi an düşünün öldünüz(bu her an olabilir aslında) musalla taşının üstündesiniz soruyolar merhumu nasıl bilirdiniz diye arkanızdan ne söylenirdi? ne söylenmesini siterdiniz?

Güncellemeler:

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herhalde iyi konuşurlar sevselerde sevmeselerde.Ama herzaman demisimdir aileme sevmediğim insanlar gelipte yalandan göz yaşı dökmesinler tek vasiyetim odur herzaman.Ve arkamdan kimsenin ağlamasınıda istemem ağlayana hakkımı helal etmem.Çok seviyolarsa madem gelip dua etsinler arkamdan ağlayarak rahatsız etmesinler beni :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim için en çelişkili dünyevi mesele bu. Amerikan ordusunda görevliyim, Türk asıllıyım ve Müslümanım. Eğer ölürsem devlet resmi tören yapacak, Müslümanlar cenaze namazı kılacak, mezarım nerede olacak o hiç belli değil.. Kendime bir mezar ve kefen satın alsam iyi olacak sanırım. Çok çelişkili, düşününce canımın sıkıldığı bir konudur bu..

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin desinler kafi..

1|0
    0|0
  • iyi bilirdik :)

1|1
    0|0
  • "kıprıyo mu ne ? ahmet abi kıpradı , ölmemiş lan bu doktur çağırın o.o

1|1
    0|0
  • helal olsun desinlerde gerisi mühim değil:))

1|0
    0|0
  • Gizli bilirdik Gizli bilirdik

0|0
    0|0
  • kötü bilirdik denmesini istemezdik heralde bu 1 . kötü bilirdik diyen bir cemaatte hiç görmedim bu 2 . soru oldukca saçma ve gereksiz buda 3 .

1|0
    0|1
    • bende görmedim kimse görmemiştir. hayal gücünde sınır yok.

• tarih hayal edenleri degil gerceklestirenleri yazar =)

• cenazeniz farklı olsun ozaman şimdiden düşünmeye başlayın:))

Kızlar Ne Diyor 5

• sessiz,sakin,kendi halinde,iyi niyetli biri..bu.

ne söylenmesini isterim?umurumda değil:)nasıl dersen,insanlar kötü bilse ne olur ki,Rabbim iyi bilsin kafi

içkileri alıp da evde lavaboya boşaltan adam hesabı

1|1
    0|0
  • Çok iyiydi, her zaman temiz kalpli, hep iyilik peşinde, zeki, 5 vakit namazını kılan, zekatını veren, alçak gönüllü desinler... Ama demeyecekler sanırım :P

1|0
    0|0
  • bilemedim ki şimdii ://

1|0
    0|1

• bilmem ..

1|0
    0|0
  • Kendisini iyi bilirdik :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...