Fenerbahçe 1-1 Osmanlıspor?

Maçın hakkı ne olurdu bilinmez ama bizim rakiplerimiz ne çok kolay penaltı kazanıyor anlam veremiyorum. penaltı olmadan bize gol atacak takım yok mu la şu ligde. osmanlı iyi oynadı kabul ama kısır oynadı aynı şekil Fenerde çok kısır oynadı. Fener mücadele ve fizikle ayakta kalıyor ne bir yaratıcılık nede bir taktik hiç bişey yok sadece mücadele ve fizikle götürüyorlar okadar. tabi wiel olsun lens olsun eksiklikleri çok hissedildi ama yinede çok net pozisyonlar yakaladık onları atmamız lazımdı mazeret yok. bir kötü gidişat var nasıl üstesinden gelinecek hiç bilmiyorum alanya maçıyla artık yeniden başlıyacaz.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz istifa etsin artık. Emre Belözoglu gittikten sonra orta sahada bir tane top dağıtıp oyun kuran yaratıcı oyuncu takimda yok. Bjk ve Gsde en az 4 tane yaratıcı oyuncu var şaka gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mahvolduk biz yaa bu sene de cok zor durumdayiz.

1|0
    0|2
  • onu bunu bilmem ama benim kadar futbola düşkün bir insanı soğuttu bu takım artık izlemek bile istemiyorum futbol maçlarını sezona çok rezil bir başlangıç yaptık fenerin kendini toplaması lazım

0|0
    0|0
    • 2ay

Bizde aynı durumdayız ama işte umuttur insanı yaşatan misali her maç belki diyerek izliyoruz. devre arasında orta sahaya yapılacak takviyeler ile düzeliriz ama işte devre arasına kadar ölmezsek iyi.

• 2ay

Ahmet ercanlılara göre yönetim şimdiden devre arasına 3-4 oyuncu bakmışlar işi hakim ziyech olayında şahsa bırakmamak için. düzelecez düzelecez ama işte herkesin tek derdi zirveden kopmadan ilk yarıyı bitirmek. ama bugun lens ve wielin eksikliğini çok ağır hissettik. orasıda ayrı konu. bide hakemler Fenere karşı çok acımasız. emenikeyi resmen bir arada dövdüler faul bile vermedi hakem.

• 2ay

ya zaten hakemlerin fener maçlarında taraflı yönetim yaptıkları inkar edilemez bir gerçek açıkçası bu sezon için zirve beklentim yok ilk 5 te kalalım yeter devre arası yapılacak olan transferlerle belki toparlanabilir ama takım içinde de iyi bir temizlik şart

• Bilmiyorum ya. Bence bu sezonda hedefimiz Türkiye Kupasını kazanmak, ligde ilk beşe girmek ve şampiyonluk yolundaki takımlara çelme takmak olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Maçın hakkı beraberlikti bence, bu maçtan öncede zor olacağını belirtmiştim yeniledebilirdi FB.

0|0
    0|0
  • Olmayacak bir penaltiydi

0|0
    0|1
    • 2ay

Penaltı değildi bana göre ama sen büyük takımsan geri dönüş yapacaksın penaltı dk 9'da geldi sana 80 dakikalık süre kaldı o kadar pozisyonu nasıl harcıyorlar anlamıyorum.

• fenerbahcenin forvetı yok kac yıldır. gerıısı boş azız baba ne yapsın en kralını getırıyor adam ama tutmaynca tutmuyor

0|0
    0|1
  • Hakemler bu sene aleyhimize hep

0|1
    1|1
  • Kesinlikle penaltı değil hakkınız yenmiş bu arada beni Beşiktaşlı sananlar var ben takım tutmuyorum!

0|0
    1|1
    • 2ay

Yani bilmiyorum volkan ayağana kayıyor evet ama temas olmadan önce adam direk kendini yere bilerek bıraktığı çok net anlaşılıyor. tam düşerken volkanda temas edince penaltı dediler. yene bilirdik eksiklerimiz var buna ramen deli fırsatlar bulduk olmadı hayırlısı artık.

• 2ay

O pozisyonu birde maçtan sonra 3 defa izledim ama penaltı değil hakem belki tam net görmemiştir birde böyle düşünmek gerek

Yükleniyor...