Galatasaray-fenerbahçe süper kupa finali maçında 80 bin ''çapulcu''olalım mı?

Ben diyorum ki,Galatasaray-fenerbahçe süper kupa finali İstanbul Olimpiyat stadında oynansın,çünkü 80.000 kişiden fazla kapasitesi var

40-40 yarı yarıya olur.

Varmısınız maçı karışık oturarak izlemeye?Biz ve Fenerli kardeşlerimiz.

Orda tayyibin tabiriyle 80 bin çapulcu,bir elimizde takımımızın,diğer elimizdede Türk bayrağı olsun ve 80 bin kişi aynı anda haykıralım herşeyi

Güncellemeler:
Bugünkü gazetede çıkan bu haber,benim bu fikrimin olabileceğini gösteriyor.

Demekki bu fikrimde yalnız değilim link

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Direnişte çok güzel bir görüntüler vardı ama Stadlarda malesef bu görüntüler olmuyor maç başlayınca tansiyon artıyor Gezi parkının yıkılmasına karşı çıkmak,Hakkımızı savunmak,Atatürk´e ayyaş diyenleri protesto etmek kısacası Hırsızları protesto etmek Çapulculuksa eve biz birer çapulcuyuz.

2|3
    0|2
    • +++ Atatürk düşmanı,yeşil faşistlere karşı sonuna kadar direneceğiz renkdaşım

• Her ne kadar gerçekleşmesi zor olsa da, tüm kalbimle destekliyorum yazdıklarını. Keşke mümkünatı olsa...

Bu arada karışık izleme dedin ve yıllar öncesine döndürdün beni aslan kız. 80'lerin o kardeşçe maç izlediğimiz tribünlerine.

1|0
    0|0
  • Keşke... Keşke olsa böle bişe

1|2
    1|2
  • derbi yarın olsaydı dediğin olurdu ama derbi zamanına kadar unutulur diye düşünüyorum yinede inşallah olur

1|2
    1|0
  • Futbol nire siyaset nire.illa çorba edeceksiniz herşeyi.

0|2
    1|0
  • olsa çok güzel olur da biraz zor

1|2
    0|3
  • Karar değiştirdim, artık devriminizi destekliyorum: link

Hadi devrime gidin, ben sizin arkanızdayım.. (:

0|3
    2|6
  • İnsanlar bu kıvama geldi. Çok iyi olur bence

1|2
    0|3
  • ya keşke azerbeycanada olsaydı maç . olaiblir güzel olur

1|0
    0|0
  • Mükemmel olur seni kutluyorumm

1|1
    0|0
  • Çok güzel bir fikir.

1|0
    0|0
  • milleti birbirine kırdırıcan

0|3
    1|0
  • olalım aslan kız:D

ben çapulcu olmıcam ayyaş olcam ama:D

1|2
    0|3
  • 80 bin az değil mi ya peki ya dışarıda kalanlar :/

0|0
    0|0
  • Çok güzel olurdu. Ancak bu olaylarda provakatörler olduğu gibi o ortamda da olacaktır malesef:(

1|0
    0|0
  • bence olur ama başkanlar ayarlayabilceklermi

1|0
    0|0
    • Biz üstümüze düşeni yaptık,taraftarlar olarak,artık o kadarcığınıda bir zahmet onlar halletsin

• çaputların içinde işimiz yok

0|0
    1|0
    • neden soruya cevap verdin o zaman,madem işin yoktu?

sen git biraz daha tayyip b*ku ye :)

• hayır.Futbola siyaseti bulaştırmayın futbolda her kesimde insan olcak elbette protestoları destekleyen olduğu gibi desteklemeyenlerde orda olcak.Olay çıkabilir çok saçma ve gereksiz bir fikir.

1|0
    0|0
  • çok çabuk gaza gelen bir milletiz zaten hemde bu karışıklıkta 80 bin gs ya da 80 bin fenerli olsa yanı rakıp taraftar olmasa bıle yıne rahat duramazlar..belkı ıyı nıyetlı ınsan cogunluktadır ama provakatörler de az değil malesef

0|2
    1|2
  • stadda sizinle aynı görüşten olmayanları napacaksınız?... gazeteye ilan verip" akp'ye oy verenler sakın ya maça gelmeyin sonra fena olur, biz orada kendimiz çalıp kendimiz oynayacağız" mı diyeceksiniz?

0|0
    0|0
    • biz birlik olursak,onlar mesajı alır ve zaten maça falan gelmez,merak etme sen

• Valla daha önce birlik olup seçimlerde filan çalışsaydiniz keşke de sonra eylem yapmanıza gerek olmasaydı... ama o üç gün parklarda bahçelerde köşe kapmaya benzemiyor dimi yani insanları anlamak empati yapmak gerekir di mi yani... zor işler dimi öyle şeyler. .. karizmasi da yok...

• Lig satılmadan takımlar şike yi icat etmeden spor un spor olduğu dönemlerde deseydin amenna geçti bolunun pazarı

0|1
    0|0
  • Sonra tribünde bir tane taraftar rakip takıma küfür etti diye 5-10 bin kişi birbirine girsin.

0|2
    0|1
  • futbola siyaset girmesine karşıyım beni koyun ilan etmeyin haa :)

1|0
    0|0
  • Sence rte'nin polisi amiri memuru izin verir mi buna?

0|0
    0|0
    • Haa o zaman,spor bakanı olacak zat,tutupta bundan sonra,futbol dostluktur,fair davranalım falan diyemez,çünkü en büyük düşmanlık çıkartıcı kişi kendisi olur.

En kötü ihtimal maç esnasında dogaçlama olarak,kendiliğimizden yapabiliriz bunu

• Başka bir yolu var demiyoruz zaten. Dikkat et, sen tepki koydukça onlar daha sert müdahale edecek. Kendilerine tepki geleceğini bilerek İstanbul İzmir gibi şehirlerde oynatmazlar bu maçı.

• sadece İstanbul İzmir değil,heryer direniş bize

buluruz yolunu :)

• iyi güzel söylüyorsunda bu işi buradanmı başlatıcaz :D

0|0
    0|0
  • öyle bir olayın gerçekleşeceğine inanmıyorum.fenerbahçeli ve gs li tayyipçileri unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • maçın zevki kalmaz

0|0
    0|0
  • çapulcunun anlamı ne bacım

0|0
    0|0
  • 80 bin akılsız bulabilrsen yap

0|1
    1|0
  • recep tayyip erdoğan