Sevgilim ne yapmaya calısıyor?

benım sevglım ar tnısktan 1 hfta snra teklıf ettıı 2 haftadr sevglıyız benı kıskanıyo telefonumu flan karıstırıyo bısey oldugunda sahıplenıyo falan ama telı sureklı kapalı 2 gündür kapalı ama basına bıseyde gelmnemıs calısıyomus evndeymıs ne yapmaya calısıyo bu?

Güncellemeler:
yalnız hergün bulusuyorz ıkı gndur buluşmadık.. pazar günü o geldı ben yoktm benm ısım vardı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sureklı telefonunu kurcalayanbırınde guven sorunu vardır kuzum buda yarın oburgun daha sıddetlı tartısmalara sebebtır bır erkegın 2 gundur telefonu kapalı ve sevgılısını bır sekılde aramıyorsa bılgı acı ama gercek hayatında baska bırı daha var demektır kuzum kapişş :)

0|0
    0|0
    • ben napıym smdı ?

• tamam bklm

• kız daha olmadımı ahsen varya :) cok gamzıs cıktınya

Erkekler Ne Diyor 6

• ne yapmak istiyo bilemem ama sence tanıştıktan 1 hafta çıkmak mantıklı mı? Yani daha bir haftadir tanıdığın birine güvenip onunla çıkmak. Zaten güven sorunu var ki telefionuna bakıyo

0|0
    0|0
    • zaten hemen kabul etmedim 2_3 gn bekledikten sonra kabul ettim

• kabul edip etmeme suresinden bahsetmiyorum tanima olayindan bahsediyorum birhafta sonra çıkmışsın yani ona güvenebiliyo musun cidden seviyo musun onu? Yani onunda seni sevdiğinden emin misin? Biraz uzun oldu ama anlatmak istedigim şey buydu :)

• duygularindan emin omayan kisi konumunda senden guveni bekler o guveni saglarsan her sekilde sana aktif olur

0|0
    0|0
    • zaten onunla şu geçtiğimiz 2 hafta dır hergün buluşuyoduk şu son 2 gün buluşmuyoruz abisine sordum babam ile beraber çalışıyo dedi

• aynı durum bende var bende öyle yapıyorum şuan, karşımdakini deniyorum bakıyım bana ulaşmanın yolunu bulacak mı ya da telefonun başına bişey gelmiş olabilir :)

0|0
    0|0
    • ama insan bir şekilde birilerinden ulaşamaz mı ?

• bazen öyle bir durum olur ki ulaşamaz , önce sebebini dinle ama sebebi dinlerken ona hak verecekmişsin gibi dinle karamsar dinlersen karamsar olursun sebebi haksızsa ver yolu :)

• öyle ilişki mi olur nan o.o

0|0
    0|0
  • castın bibır konserine bilet almaya gitmiş:D

0|0
    0|0
  • abartmış...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canı konuşmak istemiyodur belki

0|0