Fox TV daha öncesinde neydi, ne oldu?

Arkadaşlar, hafızalarımızı taze tutmak adına belirli aralıklarla burada yakın geçmiş hakkında çeşitli sorular yöneltmeyi planlıyorum.

İlk sorunuz: 2006 yılında Fox TV Türkiye'ye geldi. Türkçe yayın yapmaya başladı ve hâlen belli başlı programlarla en büyük ulusal kanallardan biri sayılabilir...

Lütfen Google ya da herhangi bir kaynaktan cevabı bulup yazmayın. Önemli olan burada geçmişi hatırlayabilmek. Amaç o (:

Peki Fox Tv, hangi televizyon kanalını satın alarak Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştır?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet tgrt nin normal yayın kanalı idi...

enver demirören malüm ihlası batınca bu kanalıda satmak zorunda kaldı...

haber kanalı devam ediyor hala...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• tgrt nin yarısı yahudilerin diye biliyorum. sonra kanalaın tüm haklarını satın almışlar ve yayından kalkmıştı.sonra fox çıktı.. fakat tgrt haber halen devam ediyor ayrıca tgrt de her sabah "huzura doğru" adlı bi programı vardı osman ünlü hoca güzel şeyler anlatıyordu.

0|1
    0|0
  • TGRT yi aldı kuşum aydın da kurtulduk annem sürekli izliyodu bi arada çıkıp bağırdım Allahını seven üstüme toprak atsın diye :D

0|2
    0|0
  • Bunun için biyere bakmaya gerek yok tgrtyi satın almışlardı binalarına yerleşmişlerdi vs

0|1
    0|0
  • tgrt

0|1
    0|0
  • Arkadaşım eyçbibi dedi ama katılmıyorum ona, bence tgrt...

0|1
    0|0
    • HBB reklam gelirlerini amorti edemediği için kapanmak zorunda klamıştı. Yanılmıyorsam haber bilgi birikim gibi bir açılımı vardı. Bildiğim kadarıyla şu an h�len yayın lisansı bulunuyor kanalın karasal düzeyde, ancak yayın yapmadıklarını biliyorum. Uzan'ın uzan olduğu zamanlarda (2002-03 civarı) yayın hakkını alıp Star4'ü buradan yaymış sonra kapatmıştı gibi bir şeyler hatırlıyorum. Sonra onu da kapatmışlardı. Yanlış da olabilir. Ancak doğru olan Tgrt (:

• ne önceki halini ne şimdiki halini seviyorum çok antipatik geliyor bu kanal

0|1
    0|0
  • gayet iyi şeyler yapıyorsun bunun devamını da getir yani tarihe yönelik şeyler sor ama bunlar çok yakın tarih. bunun cevabı elbette tgrt. tgrt haber bildğim kadarıyla devam ediyor ara sıra güzel diziler de yayınlanırdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...