Kapat

Sizce neden böyle davranmıştır?

Bir çocuk var bir anda benimle konuşmaya başlayan.onunla çok yakın konuşmaya başladık.hatta flört bile sayılabilir.benim eskiden sevdiğim bir çocuk vardı onun yüzünden o gün çok ağlamıştım.akşam face ten sürekli niye ağladın diye mesaj atıyodu bende geçiştiriyodum.en sonunda aşk meselesi yazdım.o da kim olduğunu merak etti söylemedim.sen birini seviyo musun yazdım oda çıktığı bir kız varmış onun adını verdi bende eskiden hoşlandığım çocuğun adını yazdım öyle yazınca.yaklaşık bir hafta çok fazla konuşmadık.bugün bir arkadaşım birşey sormak için yanımıza çağırdı.konuşmaya başladık.arkadaşım yeni sevgil, yaptı ama çocuk çok utangaçtı.onun hakkında konuşmaya başladık.ben başka bişeyle ilgileniken benim elimi tuttu ve bende başta utanırım ama sevgilim olsa elini böyle tutarım onunda benim elimi tutmasını beklerim dedi.bikaç dk sonra eskiden hoşlandığım çocuk geldi ben onu görünce garip bir şekilde heyecanlandım ve hafif gülmeye başladım o da bunu fark etti ve bir anda moralinin bozulduğunu gördüm.(bunu arkadaşlarımda söyledi)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ONUR KIRICI BİR HAREKET YAPMIŞSIN(GÜLÜMSEME)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• yazık olmuş çocuğa.

0|0
    0|0
    • ama sevgilisi varmış bana kendi söyledi

Kızlar Ne Diyor 1

• Üzüldü demek ki .