İnatçı birimisiniz..? Peki inatçılıkta sınırlarınız nedir..?

İnatçı birimisinizdir..? Peki bir inat uğruna neler yapabilirsiniz mesela, ne kadar ileri gidebilirsiniz..? Ben bir inat uğruna şunu bile yaparım diyebileceğiniz bir sınırınız varmı..?

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Ters tarafımdan kalktım diyelim o gün , elma görsem,'' armut ullann'' diye karşımdakini deli ederim , en sonunda ''tamam tamam armut '' derler , bazen şalter atınca keçi oluyorum ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Her zaman her konuda değil :).Olayı bırakmayıda çok iyi bilirim ama birisi damarıma başarsa o işi inat binerse kaçışı yok vazgeçmem.İnat uğruna bazen insanları yorabiliyorum ama çok ilergi gittiğimi düşünürsem orta yolu bulup yola geliyorum.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Inatciyim o kadar iste

0|1
    0|0
  • Keçi inadı :D

0|1
    0|0
  • aslında kuzu gibi sakinim,orta yolcuğum

ama inada bindimi işi pisliğe götürür hırçınlaşırım,lanet gelsin dersin,dolunayda dönüşüm geçirmiş gibi olurum

0|1
    0|0
  • Bende inatçı keçilerden biriyim

0|1
    0|0
  • inatçıyım ama duruma göre değişir

0|1
    0|0
  • Evet inatçıyım.

0|1
    0|0
  • evet oldukca inatcıyım

0|1
    0|0
  • inatçıyım baya

0|1
    0|0
  • huyum kurusun.uysal bir inatçıyım ben.gereksiz rekabetler için değil ama istediğim şey olacaksa çok inat olurum.

0|1
    0|0
  • inatcıyımdır ama yerine göre.

0|1
    0|0
  • İnatçıyım oldukça

0|1
    0|0
  • Sınırsız İnatçıyım..

0|1
    0|0
  • kardesimle kavga etmistik yüzünü bile görmek istemeyecek kadar sinirlenmistim kendimi odaya kapatmıstım iki gün boyunca cıkıp yemek bile yemedim mecbur kalmadıkca tuvalete dahi gitmedim cantamda bir krakerle iki gün durdum yani annemler sehir dısındaydı annem olsaydı o benden inat cünkü kazık kadar kız olsamda kendi eliyle tıkardı ağzıma :)

0|1
    0|0
  • ben ölürüm bile ciddi söylüyorum bak

0|1
    0|0
    • okadar inatsın yanii..?

• evet yaaaa. yani övmek için söylemiyorum. hoşnut da değilim aslında bu durumdan. ama haklı olduğuma inanıyorsam ölüme bile giderim bak

Erkekler Ne Diyor 6

• ben hiiç inatcı değilimdr

0|1
    0|0
  • İnatçılıkla uzaktan yakından alakam yoktur...

sadece umursamazım

0|1
    0|0
  • yerine göre degişiyor ve durumuna göre

0|1
    0|0
  • İnaçiyım baya yapma denilen herşeyi yaparım..

0|1
    0|0
  • inatçıyım:D

0|1
    0|0
  • Inat kibir hasetlik fesatlik omure zarardir.

Degilim

0|1
    1|0
Yükleniyor...