Yabancı bir ünlüye kaşrı ilgi duyuyorum.. sizce ne düşünüyordur ? :)

Bu ünlünün;

-Menejeri beni biliyor

-Gizli hesaplarından onları takip ediyorum ( Kesin )

-Arada saat farkı var.. ona her gün günaydın mesajı ve iyi akşamalar mesajı atıyorum. ( Twitter üzerinden mesaj derken tweet yani )

-''Sağlığına dikkat et, cok calısıyorsun ! yeteri kadar dinlenmiyormusun yoksa gibi seyler yazıyorum '' aradan bir saat sonra şirketi bir foto paylasıyor.. ''mola zamanı '' diye :) şirketinin hesabını da menejeri yönetiyor..

-Kendisi oyuncu ama şarkıda söylüyor.. ilk şarkısını söylerken kameraya bakıyor.. uzun uzun ! Benim onu takip etitğimi biliyor.. şarı sözleri benim profil fotomu yansıtıyor.. ilham almıs olabilirde.. ben ona her gün baska bir hitapla tweet atıyorum.. yeni sarkısının ismide o hitap :) Kral ve kraliçe gibi :D ( sarkının ismini veremiyorum )

- sonra yakın arkdası hemde ablası olan bir ünlü bir aktirst ile iletşim içindeyim :)

-İyi olmanı hissetmek istiyorum gibi tweet atmıstım aradan bir saat sonra bir video geldi :) Videoda rahat ve ben iyiyim havasını veriyor.. birazda sımarmıs :) ama bütün hayranlarından bahsediyor.. gizlilik istendiği için

- En son röportajında muhabir bir bayan ona sarkıyor.. foto cekiniyorlar felan.. o muhabirnde gizli hesabını buldum tabi.. twittera o fotoyu eklemiş.. bende o fotoyu menejerine attım.. az daha yakın olsaydınız.. cidden hiç kıskanmıyorum gibi sey yazmısıtım birde surat büzen bir ifade ile.. ve menejeride şirketin hesabında iyi geceler, tatlı rüyalar yazmıs bu surat büken ifadeyi koymus yanına (benim koymus odlugum ifade yani ) normalde iyi geceler tatlı rüyalar değildiğinde birisinin gülmesi gerekiyor.. değil mi ? :-)

- Reklam cekiminin kamera arkasında ise oyuncu arkdasına (kız ) yer vermiyor saka ile karısık kameraya bakıyor.. kıskanılmayı önlemek için.. ama kız ona karsı bir sey hissediyor gibi..

Ve bunun gibi bir cok örnek daha var.. sizce ne düşünüyordur. benm atmıs oldugum tweteleride dikkate alıyor.. bu belkide size cok basit gelebilir.. ya o ünlü sen bir fansın diyebilirsiniz.. ama kimse annesinin karnından ünlü olarak doğmuyor..

-Yorum yapan arkadaslara cok tesekkür ederim :D

• Sana karsı bir seyler hissediyor..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Seni merak ediyor..
    11% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Sana karsı bir sey hissetmiyor..
    89% (8)100% (4)92% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• link

geçmiş olsun kardeşim allah tez şifa versin

2|0
    1|0
  • ofaa takip edilir bu aşk hikayesi:DD ilk defa bu sitede bu kadar uzun bir soruyu okudum.DD

1|0
    0|0
  • elin korelisi dimi bu

1|0
    0|0
  • okumadım ama oda seni beğeniyorsa olur sonucta onlar altın delikten çıkmadı hepimiz eşitiz ama o seni sevmiyosada hayatını ona bağlayacak değilsin kızlar zor erkekleri sever zaten

1|0
    0|0
    • erkeklerde zor kızları seveblir :)

• erkekler zor kızları kendini beğenmiş olur sadece aşk ve bağlılık ararlar kızlar ev araba at hepsini bir ister.

• Kısmet diyelim

1|0
    0|0
  • kim bu ünlü

0|0
    0|0
  • biz daha burnumuzun dibindeki ünlüye ulaşamıyoruz sen nlelerden bahsediyonn:99)

0|0
    0|0
  • sana kesin aşık olmuş

0|0
    0|0
  • Bi' yerden sonra baydi, okumayi biraktim.

Hayallerde yasiyor bazi i...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok hayalperestsin canım :)

ona bakarsan bende tarkanın şarkısını dinlerken tarkan facede paylaşım yapıyor resim atıyor, aceba bana karşı ilgi mi duyuyor? :D

Allah yardımcın olsun :)

0|0
    1|0
    • alakası yok ama bununla..

• e kolay gelsin diyeyim o zaman, ya da Allah gönlüne göre versin :)

• Amin ! :))

• Hayırlısı be gülüm :D

0|0
    0|0
  • c dedim,hayal aleminden çıkmanı öneririm bir an önce

0|0
    0|0
  • bu kadar şeyi okudum bari kim olduğunu söyle :(

1|0
    0|0
  • Sana karsı bir sey hissetmiyor..

0|0