Game Of Thrones izleyenler... Şimdi neler olacak?

İzleyenler bilirler, dün 3. sezonun 9. bölümü yayınlandı. Ve belkide hiç bir bölümde olmadığı kadar hızlı gelişen olaylar oldu, bir anda her şey karıştı...

John Snow nasıl Ygritte'yi tek başına bırakıp yalnız başına kaçtı, bunu neden yaptı anlamadım? Gerçekten O'nu sevdiğini düşünüyordum.

Kuzeyin Kralı Robb Stark öldü, Stark hanesinin ve Kıştepesinin iki küçük varisi kaldı. Biri varg olarak duvarın kuzeyine geçiyor, diğeri bir süre saklanacak. Peki Robb öldü, acaba sancaktarları ne yapacak, savaşı bırakıp Kral Joffrey'e bağlılık yemini edip herşeyi bitirecekler mi? Yoksa yeni bir liderleri mi olacak? Kim olabilir ki? Bu lider yabanilerin elinden kaçmayı başaran John Snow mu olur?

Frey hanesi Starkları nasıl sattı, gerçekten buna çok şaşırdım işte.

Bundan sonra olayların seyri ile ilgili sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Telef ettiler 1 bölümde hepsini.

Tam da doğcak bebeğe Eddard ismini koycaklarken.

Neyse Khalessi geliyo onu bekleyelim.

0|1
    0|0
    • oda çok sağlam geliyo gerçekten... O sarı uzun saçlı adamdan hoşlandı galiba dimi :)

• Khalessi Westeros'a dönsün bakalım ordusuyla, ejderhalarda büyüyor, ortalık fena karışcak... Ondan başka Lannister'lere kafa tutacak kimseyi görmüyorum...

• Bi yanım Starklar dese de durum öyle gibi.

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlenmez miiii ;)

0|1
    0|0
  • arada izliyordum ama sanırım düzenli izlemem lazım :/

0|1
    0|0
  • jon snow adi şerefsizin teki çıktı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Baştan beri Khleasinin hepsine hakim olacağını düşünüyorum hala düşünüyorum

0|1
    0|0
  • kaldır şu soruyu kaldır izlememiş olanlar var belki 9. böyümü nerden biliyosun yaa. böyle açık açık spoiler verilmez ki :) ben seyretmedim mesela 9. bölümü, 10. çıksın öyle seyredecem ikisini birden

0|1
    0|0
    • olm Robb öldü lan :)) valla bak :)) Khalessi şehri aldı :)) John Snow'un yabanilerden olmadığı belli oldu, o yabani varg vardıya, O'nu öldürdü sonra kaçtı, hemde Ygritte'i geride bırakarak... Kızın dünyası yıkıldı :))

• Robb'un anneside ölüyor, karısıda :))) hemde karısı ölmeden biraz önce çocuk erkek olursa Robb'un babasının adını vereceğini söyledi Robb'a... Ömürleri bu kadarmış kardeşim, nasip olmadı o günleri görmek yaşamak onlara... Yediler mekanını cennet eylesin ;)

• süper yaa bende senin gibi biriktirerek izliyordum ama dayanamadım izledim hepsiciğini 4 bölüm birden .DD spoliere bakma sen robb yaşıyor(kalbimizde) :DD

• o diziyi merak ediyoru masters horror bitsin onu izliycem ama konusu nedir onun tam

0|1
    0|0
  • Sanırım Jon Snow Geçicek Starkların Başına Olması Gerekende O.

Şaşırttı.

0|1
    0|0
    • Bende öyle bekliyorum, kızı bulur alır yanına sonrada ilerleyen bölümlerde... O ikisinin aşkı bence 4. sezona kaldı :)

• o değilde haftaya yine final var daha yeni başlamıştı çok bozdular iyice

0|1
    0|0
    • 10 bölüm az ya bir sezon için, çok beklicez yine dördüncü sezonu...

Yükleniyor...