Parası Olan değişiyor,Mevkisi Olan Değişiyor Ya Başka?

İnsanların hangi durumlarda, sizin onları tanıdığınız zamankinden farklı olduklarını gördünüz?

Sadece para mı değiştiriyor insanları? Bir gün sizinle çok iyiyken başka bir gün yüzünüze bakmayan insanlarda ki değişimin sebebi ne olabilir?

(N.Ş.A. da sizin değişmediğinizi düşünürsek.)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir de uzun süre abaza gezip kız arkadaş yapan tipler anında değişiyor. /\msalak herifler, kız bulunca arabacı palisine dönüyorlar, fit fit fit.

2|0
    0|0
  • Ciddi bir olum tehlikesi atlatmakta insanları degistirebilir.

2|0
    0|0
  • valal beni para değiştiriyor ay başları başka bir insan oluyorum ayın 10 dan sonra özüme dönüyorum :PP

2|0
    0|0
  • kovalak doldu piyasa

1|0
    0|0
  • evet para mevki değiştiriyor ;bir de ben şunu gördüm pısırık demeyeyim deçok konuşmayan bir çocuk vardı yani arkadaşları falan adam şimdi twitter yapmış ordan yazıyo bir şeyler bir de tarz yapmış hani eski halini unutmuş sanki ona gıcık oldum yani millet de bir şey sanıyor e dün de aynı adam vardı şimdi ne değişiti. bir de bazısı bazı şeyleri eleştirir ama kendisi ona sahipolunca veya onu yapınca çok iyi bir şeymiş gibi anlatır

1|0
    0|0
  • biraz vücut yapanda değişiyo. gözumle gördüm. Ama bildiğin tavan yapti yok kıvanç bir ben iki ve aldı gazı aldı gazı yarışmaya katıldı :) bildigin uçtu :))

1|0
    0|0
  • sevgili yapınca bazı arkadaşlarım değişiyo:D

1|1
    0|0
  • Değişim değil aslında, insan içinde sakladığı şeyleri ortaya çıkarıyor tetikleyici şeylerle...

1|0
    0|0
  • değişmez mi anasına yandığım para neleri kimleri değiştirmemiş ki insanlık yaratıldığından beri

1|0
    0|0
  • ben kesinlikle degişmem..para benim için sadece araçtır evet çok kaliteli yaşamayı seviyorum ama her ortamada yeri gelince ayak uydurabiliyorum...burnum asla havada degildir ve insanlarıda öyle görmem...ayrıca evet degişen çok gördüm...hatta en son kız arkımdan bunun için ayrıldım desem :)

0|1
    0|0
  • kitap ve egitim de degistirir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence insanı para, güç, ilgi, egitim, sevgi, nefret değiştiriebiliyor.Bir de bunların hepsi bir kişide varsa o kişi çok tehlikeli olabiliyor.Benim yakın bir akrabam eşinden ayrıldı ve yeniden çok zengin bir adamla evlendi.Kendinden yaşça çok büyük olan birisiyle.Eskiden aynı yatakta büyüdüğüm akrabam beni yolda görünce tanımıyor.Sadece bana karşı böyle değil.Bir çok kişiye karşı böyle.Misal onunla aynı yerde olduğumuzda bizi süzüyor.Kifatelerimize bakıyor, kendi parası hakkında güçlü kocası hakkında konuşuyor.Yediği yemekler vs.Demekki bazi insanları paraya yeniliyor.

1|1
    0|0
    • kendini bir duvara dayarsan o duvarın yıkılma ihtimalini de düşünmelisinç.aksi taktirde duvar göçerse sende göçmüşsün demektir.

• Sana katılıyorum.Ayni düşüncedeyiz :).

• Çıkar için arkadaş gibi görünür çıkarı bitince yüzüne bakmaz..Karakteri olan kişi hiç bir şartta değişmez.

1|0
    0|0
  • kişilikleri para üstüne kurulu olanlar değişir.

1|0
    0|0
  • sevgili yapanda değişiyo :D

1|0
    0|0
  • nedense bu devirde Avropalı olmak isteyen ilk ince kişiliğini degişiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...