Arkadaşlar GS-Antalyaspor maçının saat 16.00 oynanmasının mantığı nedir. Biri anlatabilir mi?

Eskiden anadoluda stadların ışıklandırması olmadığı için gece maçları yapılmazdı. Bundan dolayı gündüz maçları verilirdi. Günde erken kararırdı. Ama İstanbul'da oynanan ve GS evsahibi olduğu bir maçı saat 16.00 oynatmanın mantığını anlamadım gerçekten. Acaba Gs mi böyle bir talepte bulundu diye düşündüm ama bu da mantıksız geldi. Sizin bu konuya açıklamanız nedir? Beşiktaş hiç bir iç saha maçında gündüz maçı oynamadı bildiğim kadarıyla bu haftaya kadar. Spor kuralları içindeymiş gibi olup yapılan bu bel altı adımları görmüyoruz kimse sanmasın. Demirören Federasyonu tarafsızlığını yitrmiştir. Beşiktaşında Antalya ile oynayacağı iç saha maçını özellikle bekleyeceğim bakalım gündüz mü oynatacak mistır demirören? Sizlerde görüşlerinizi paylaşın.
Arkadaşlar GS-Antalyaspor maçının saat 16.00 oynanmasının mantığı nedir. Biri anlatabilir mi?

• Uygulama çok saçma ve maksatlı buldum bende
    67% (2)50% (8)53% (10)Oy Ver
  • uygulama doğru bence
    33% (1)50% (8)47% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım , oldum olası bu adamı sevmemişimdir zaten. Maça gelirsek saat 16.00'da oynatılması banada anlamsız geldi. Türkiye'nin önemli 3 kulübü var mevcut şartlarda ve daha makul bir saatte oynamalı diye düşünüyorum. 16.00'da oynaması ile ne alaka diyenler olabilir. Kardeşim statlar 40-50 bin kişilik oluyor ben olsam o saatte gitmem o maça. Ayrıca oyuncular içinde akşam saati daha iyi olurken neden abuk supuk bir zamanda ekstra çile veriyorsun. dediğim gibi taraftar olarak yanlış zaman , 18 takımın mücadele bakımındanda yanlış zaman.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş cumartesi isteyince avlıyorlar diyordun sen 3 saatin hesabını yapıyorsun gizli :)

Ayrıca bugün fb ile gs nin maçı var sen Beşiktaş i kıyasliyorsun. Yayın saati nedeniyle büyükşehir maçı son haftalar hariç ayni anda oynanmaz. Fb bu aksam 19 da oynarken gs kacta oynamalıydı? Biri erken olacaksa avrupa maçı olmayan diye düşünmüşlerdir muhtemelen
    Hic oynamadı demissin bak bu olması Beşiktas i iyi takip ederdin aslında :) Geçen sezon Başakşehir le oynadığımız mac gündüz oynandı mesela ilk aklıma gelen bu

0|0
    0|1
    • 2ay

Büyükşehir değil büyük takim

• 2ay

bu maçta 19 da olmalıydı İstanbul için gündüz maçı çok eskilerde kaldı birde burda insanlar almanya ingiltere örenği veriyor sanki ftbolmuuz onlarla yarışır düzeyde :D insanımızı seviyorum valla cevval bir zekaya sahip :D

• 2ay

Dediğim gibi son haftalar hariç büyük takımların maçları ayni anda başlamaz. Lig tv kızar yoksa. Benim şahsi fikrim pazar maçları erken saatte olması daha iyi, geç saatlere kalmadığından talebeler de gidebiliyor. Ama hafta ici ve cumartesi maçları geç saatte olmali

• Bizim maç cumartesi 19.00 veya 20.00 de başlamalıydı Beşiktaş maçı bugün gündüz 16.00 Fenerbahçe maçı bugün 19.00 ideal ve mantıklıca olurdu.

0|2
    0|1
    • 2ay

20 ye artık maç vermezler havalar karamaya başladı yavaş yavaş 19 ideal di bence biraz saçmalamışlar, beşiktaş maçı içinde ideal süre avrupa maçlarından sonra 3 gündür ama üsztü de yani 4 te verilebilir ama ideal süre 3 tür. sporcunun dinlenmesi için yeterli hatta bir antreman için uygulama hep böyle oldu geçmişte ülkemizde ama onlarda 16 da maç istemezlerdi emin ol

• Saçmalıklar silsilesi işte

0|1
    0|0
    • 2ay

bencede öyle İstanbul'da gündüz maçı sanırım uzun zamandır ilk kez olacak hatırlamıyorum pek

• 2ay

Bu hep oldu hep de olmaya devam edecek düzen düzelmesi zor.

• 2ay

öyle haklısın

• Persembe milli mac var pzrtesi milli takim toplancak pzrtesi mac koymadilar sebebi budur baska sebep yok aramayin hem gunduz maci daha fazla olmali bak ingiltere. almanya devamli gunduz anadolu takimla alakasi yok bu isin

0|0
    0|1
    • 2ay

19.00 fenerin maçı var ama ve milli takımada 3-4 oyuncu yolluyor fenerbaheçde matık bundan sebep olamaz bence herkes bir almanya örneğini tutturmuş ama bu da olamaz bence :D

• 2ay

Turk futbolu yok. ben neden cumartesi neden. o pazar neden gunduz. oynuyorumlarla devam eder ve gelismez boyle kalir. d

• 2ay

standart bir uygulama yok ya sorun orda, hep yap boz işi bu ülkede, onun için tartışma çok ama emin ol yarın başka büyük kulüplerimizden biri saat 16.00 oynasa benzer şikayette bulunur

• aileler daha çok gidebilir pazar gündüz maçlarına

0|0
    0|0
    • 2ay

değişik bir yaklaşım

• 2ay

bizim ülkede neyde adalet
      disiplin var ki?

• 2ay

haklısın aslında son yazdığında

• Tamam da gündüz maçı gs için daha iyi

0|0
    0|1
  • ♥Galatasaray♥

Bende bilmiyorum neden saat 16:00'da yaptıklarını hiçbir fikrimde yok :)

0|1
    0|1
  • futbol macinin matigini kavrayamamis birisi olarak buna da bir anlam veremedim

0|1
    0|0
    • 2ay

bende anlam veremedim :( bir anlam verdim ama detaya girmiyim :(

• Real Madrid Barcelona Manchester city Manchester United da arada gündüz oynuyor gündüz maçı iyidir

0|0
    0|0
    • 2ay

real barca yı bilmiyorum ama ingilterede oynanıyor onu biliyorum ama ingiliz liginde standartlar var kurallar var burda yok ki verdiler gündüz maçı neye göre ya da mesela diger takımlara da iç saha maçlarında verilecek mi? maçın saati 19 olmalıydı açıklamada yazdım eskidendi bunlar ve uzun zamandır İstanbul'da ilk kez sanırım gündüz maçıı

• 2ay

Bizde hak etmediği kadar çok para veriyor tabi karışır

• 2ay

öyle deme ya hayvan gibi para istiyorlar paketlerine baksana mecburen kacak izliyoruz günaha sokuyorlar bizi :( ordada ciddi ekonomi dönüyor hem de bizden misli ama rda kurallar prensipler var burda olmayan o sorun orda

• daha iyi oldu bence ulaşım kolaylığı var

0|0
    0|0
    • 2ay

stada ulaşım açısından zor bir yerde değil ki İstanbul sonuçta bura

• 2ay

genel olarak zaten bir dolmuyor bu maç fiyatları yüksek tutuyorlar takımlar hep
      o kadar parayı verip nasıl gidiyim evimde izlerim daha iyi hem da kafam falan yarılmaz sağ salim evimde miss gibi izlerim yani :D bu stad dolsun diye yapılan bir uygulama gibime gelmedi yinede çünkü giden gene gider saati erkene alsandagider geçe alsanda gider, o kemikleşmiş taarftar gitmiyor sorun orda fiyatları düşürsünler bak ozaman yavaş yavaş dolar

• 2ay

ulaşım kolaylığı arabası olana bunu söylemek kolay şöyle düşün çiftler gelmek istese nasıl gelecekelr 8 de olsa

Yükleniyor...