Demirören Federasyonunun hakemlere, Beşiktaş' a iltimas geçmeleri için yaptığı baskı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz üzere hakemler hem maç puanları kırılmasın hem de avrupa da maç yönetme şansları devam etmesi için el altından demirören federasyonu tarafından hakemlere beşiktaşa iltimas geçmkeleri için telkinde bulunuyor. Sizce bu harekteleri nasıl değerlendirmek gerekir. Siz ne düşünüyorsunuz? Hakemlerin yönettiği maçlarda ortada sonuçta?

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen nerden biliyorsun Demirören seninle mi paylaştı

0|3
    0|0
    • 2ay

niye bozmaya çalışıyorsun beni arkadaşım :( bana kastın mı var üzdün beni :( var bir bildiğimiz belki :D tutkulu bir dişi kartal çok tatlısın be tutkulu insanlar severim :p

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ın geçen seneden başlayan ve özellikle bu sene devam eden bir lehlerine hakem hataları gözle görülür şekilde mevcut fanatikliğe vs gerek yom doğruya doğru konuşacaksın bende anlam veremiyorum açıkcası ama böyle yürüyünce işler insan hani böyle olmamalı hata olur ama eyyam yapma diyor bu sene hmene hemen her maçta Bjk lehine hata var ve bunlar skoruda etkileyebilecek hatalar mesela ben Galatasaray'lıyım Melo kırmızı görmeden sezonu kapatmış ve şampiyon olmuştuk o sezonda hakemler Melo'yu atmamasına çok kzıdım çünkü en az 2-3 maçta atılabilirdi at kardeşim Galatasaray yin kazanabilir ya da Fb zaten onun lehlerne hatayı konuşmaya gerek yok ama dediğim gibi Beşiktaş şu iki sezondur gözle görülür şekilde bariz böyle olmamalı.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Gizli dünden beri demiroren Beşiktaş a çalışıyor diye altı yaratıcı sorular soruyorsun da adama sormazlar mi bu adam kaç senedir federasyon başkanı? Beşiktaş tüpçü döneminde kaç kere şampiyon oldu? Spor kamu oyu son 3 senede ligin en iyi futbolunu Beşiktaş oynuyor ama sonunu getiremiyor diyorlardı. O son haftalarda genelde hakemler damga vuruyordu. Geçen sene stat bitmese belki aynı oyunlar yine oynanacakti.
    Hep diyorsun ya sporun tadını alalım diye , bu şekilde isyan ede ede alamazsın ;)

0|0
    0|0
  • hakemler baskı altında katılıyorum

0|1
    1|0
Yükleniyor...