Adrianonun füze golü nasıldı ama?

Füze diyorum çünkü saatte 135 km hızla girmiş kaleye

• beğendim
    67% (2)47% (9)50% (11)Oy Ver
  • bayıldım :D
    33% (1)53% (10)50% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Topa vuruşu gerilmeden ve bu kadar hızlı olması ayrı bir güzellik kattı. Bu şuta hız cezası kesilmeli :) Zaten barcelonadayaken de normal golleri yoktu

Gol bir kenara sen yıllarca dünyanın en büyük takımında ve en büyük mücadelelerde oyna sonra Türkiye ye gel ve ülkenin sora dan deplasmanlarından birinde maça çık ve gol attıktan sonra, sanki şampiyonlar ligi finalinde gol atmış gibi sevin.

Buur işte önemli olan. Formmuş, takıma uyummuş falan ikinci planda gelir. Böyle karakteri olan ve futbolu seven profesyonelleri getireceksin takıma.

0|2
    0|0
    • 2ay

Kalenin ağını temizledi :D bende dikkat ediyorum antremanlarda galan hep gülüyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Gol güzel dakikası ve skora bakarsak dahada bir anlam kazanıyor topun önünde sekiyor olması tabiki hız açısından avantaj sağlamış ancak vuruş ve topun gittiği yer güzel.

0|1
    0|0
  • Laa olm Adriano da sapıttı Türkiye'de. Bizim takıma geldi Takoz Recep'e benziyor tipi. Neyse o değil esas konu abi golü attın niye çıkarıyorsun formanı ahahaha. Helal olsun ama güzel gol :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Formasını çıkarıp taraftara koşan futbolcuların Beşiktaş taraftarında yeri ayrıdır.

• 2ay

@İsmiLazımDeğil18 Olmasak bile önemi yok. Sapına kadar Beşiktaşlıyızzzzz...
      Neyse en çok sevindiğim olay Şenol hoca gençlerimizi geliştiriyor. Alt yapıdan kardeşlerimiz geliştikçe daha eğlenceli bir klüp olacağız.

• 2ay

Aynen iyi günde kötü günde. Beşiktaş !

• şeklinden çok zamanlaması süper

0|1
    0|0
  • gsli olarak beğendim :) kalecinin topa uçuşu ayrı bir estetik katmış :D

0|1
    0|0
  • beğendim

0|1
    0|0
  • Cok iyi yaaa