(Resimli) sporla ilgilenen bakabilir mi?

Ben böyle olmak istiyorum 65 kiloyum spora falan yazilamam. Squatla böylr olabilirmiyim? Zaten kalcam büyük iyice büyurmu ve bacaklarimin üst tarafinin böyle ayrik olmasini istiyorum benimkiler birleşik nasil boyle olabilirim?(Resimli) sporla ilgilenen bakabilir mi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece squad ile olması biraz zor.. Faydası olur baya ama yanında başka hareketler de yepman lazım.. Pilatesle kombine etmek iyi fikir ya da sadece üst bacak çalıştıran hareketler yapmak. Tabii en önemlisi diyet.. ya da şöyle söyliyeyim yediklerine dikkat et, yağlı unlu şekerli yiyeceklerden mümkün olduğu kadar uzak dur.. Tamamen hayatından çıkar demiyorum çünkü mümkün olmaz.. Ama kendine bir gün belirleyip o gün kaçamaklar yapabilirsin.. Mesela ben cumartesi günleri yapıyorum.. Hamburger de yiyorum tatlı da ama diğer günler protein ağırlıklı besinler yiyip tatlıdan uzak duruyorum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hemen olmazki ağırlık çalışırsan olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. proteın yuksek besleneceksın kompleks karbonhıdrat alacaksın bunun yanında.. yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • ondan bende isterim ama zor be

0|0
    0|0
  • Bencede böyle olursan süper bir vücudun olur. Ama cips, hamburger, kola, kızartma, tatlı ve hamur işlerini bırakamazsan asla...

0|0
    0|0
  • Böyle bir kalça ve bacak yapısı plates ve diyet le olabilir spora yazılamam demiş sin a salon Suzan de olmaz İstanbul da isen sana en yakın spor aş ye bak derim

0|0
    0|0
    • 2ay

Izmirdeyim evimizden 10 dakika uzaklikta fitness var ama gitme firsatim yok evde birseyler yapmak istiyorum

• 2ay

Evde spor 50 kişiden 5 inin başarbildiği bir şey ma bu konuda yani evde spor yapmak konusunda kararlıysan eğitim CD leri var plates tavsiyem olur

• Yemen lazım.

0|0
    0|0
  • yanlız ayrık olması erkeklerin hosuna pek gitmiyebilirr bize itici geliyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim hoşuma gidiyor vucudumun sekle girmsini istiyorum

• 2ay

ekmeyi azalt bir diyetisyebe git uyusuk olma sipor yap demiyorum gün içinde cok hareketli ve aktıf olsan bile bu iş olu banane ya sonra yaparım dersen olmaz sporda önemli tabi

• Canım bu resimdeki kişi düzenli spor yapan yediğine dikkat eden biri sadece suquat la bişi olmaz tam vücut çalışmalısın salona gitmesende evde düzenli koşu yap, ip atla bide internetten spor sitelerine bak YouTube beye bak

0|0
    0|0
  • Squat ve platesle yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Genetikle alakalı birşey çoğunlukla sadece squad yapman saçmalık

0|0
    0|0
  • Kalcayi bir uzmanina yani bir erkege biraksan daha mantikli degilmi

0|0
    0|0
  • Anatomik yapın uygun değilse anasının squatını da yapsan nafile.
    Tamam şekle girersin ama her spor yapan böyle olacak diye bir kaide yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...