9 ayda kaç kilo verilir?

Günlük 1 saat spor ve sıkı bir diyetle 10 kilo verebilir miyim 9 ayda? Sixpack yapmak istiyorum bir de. Spor salonuna gitmem gerekir mi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ayda ortalamam en fazla 4 ila 6 kilo verilebilir. Daha fazlası tehlikeli. O zaman 9 ayda 10 kiloyu rahatlıkla verirsin. Diyet yapmayıp sadece spor yapsan bile vücudun ideal kilosuna erişecektir. Evde de yapabilirsin ama moral motivasyon ve eğlence bakımından spor salonuna yazılırsan mükemmel olur...

0|0
    0|0
    • 2ay

Tenis ve spor salonuna aynı anda başlıyorum. Bilmem sonuç ne olur.

• 2ay

Spor tabiki güzel ve sağlık açısından önemli ama ayva göbek ayrı bir güzellik katar bayana. Vücudunu her zaman sev, barışık ol.
      İyi çalışmalar şimdiden abicim :)

• 1ay

Eig için çok teşekkür ederim...

En İyi Kız Görüşü

• Fazlasını da verirsin 9 ay uzun bir süreç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının

fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000

kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor

dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Aylık 5 kilo almak veya vermek sağlıklı olanıdır. Eğer güzel bir beslenme programı ve spor düzeniniz varsa 9 ayda 45 kilo verilebilir ya da alınabilir.

0|0
    0|0
  • Böyle saçma sorular sormayın artık nereden bilelim biz metabolizmanız nasıl vücut tipiniz ne hareketi doğru yapıyormusunuz professinal trainer bile doğru bir şey söyleyemez ki gelip burada soruyorsunuz

0|0
    0|0
  • yaparsın aslansın sen

0|0
    0|0
  • ilk 2 ay kardiyo ağırlıklı çalış sikilasirisin zaten sonrasında ağırlığa daha fazla çalışırsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim. Bisiklet ve yürüyüş? nasıl olur?

• 2ay

teşekkürleer

• 2ay

birde Son bir şey çok su ic hadi kolay gelsin

• Hedefin kaç sana yardımcı olayım?

0|0
    0|0
    • 2ay

49 sanırım... Evet yardımcı olsanız iyi olur :)

• 2ay

burdan yaz başkalarına da faydalanır.

• 2ay

Herkese yardımcı olcak olsam bence açardım keyfin bilir amatör lafları dinle burda

• 9 ayda 20 kg bile verirsin

0|0
    0|0
  • Anasini bile aglatirsin yaglar kas fit bir vucut olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Yağlar gitsin lfmfofkdğd sixpacki olan hemcinslerime çok imreniyorum. Ne muhteşem bir şey ya.

• En fazla 15 kilo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 36 kilo sağlıklı bir sekilde verırsın gerisi sağlıksz

0|0
    0|0
  • 10 ne ki daha da fazla verebilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Fazlası daha cazip tabii :)

• Ben isveç diyeti yaptım sporada gidiyodum 2 haftada 6 kilo verdim ve bırakıncada almadım

0|0
    0|0
    • 2ay

İsveç diyeti nasıl oluyor panpa

• 2ay

Hızlı zayıflamak istiyosan deneyebilirsin sağlıklıdır değildir bilmiyorum ama et bakımından yoğun bir diyet ben çok zararlı olduğunu sanmıyorum

• 2ay

yok be ne zayiflicam takiliyom kebaptan vazgecemem 😂😂😂

• Bir ayda 10 kilo veren var sen ne diyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...