Hayatınızdan ne kadar memnunsunuz?

Hayatınızdan ne kadar memnunsunuz acaba? Bir düşünün bakalım.

• Çok memnunum.
    A seç
  • Memnunum.
    B seç
  • Orta.
    C seç
  • Memnun değilim.
    D seç
  • Hiç memnun değilim.
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar benden hiç artısı olmayana +1 geldi. Aslında böyle birşey yapmayı düşünmezdim ama bazı arkadaşlar bazı basit ve normal cevaplara bile eksi vermiş. Yazık değil mi milletin emeğine, exper puanına? Bir düşünün arkadaşlar.

0|0
3838

En İyi Kız Görüşü

• Insanların istekleri hiç bitmez , isteklerimize ne kadar dur diyebildiğimiz kadar hayatımızdan memnun oluruz. Araba alırsın neden daha iyisini alamıyorum düşünürsün maddeci yapımız bizi hiçbir zaman hayattan memnun etmez . Bana gelince ben hayatımdan memnunum , iyi bir işim var iyi de para kazanıyorum çok mutlu olduğum bir birlikteliğim var . Çocukluğumdan beri hayalim olan tasarım atölyesini henüz tam olarak faaliyete geçiremedim ama resim ve photoshop dersleri verdiğim öğrencilerim var .başlangıç noktama baktığım zaman bayaa yol almışım ama hedefler bitmez .

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 37

• A yla B arası gittim geldim.Şükürler olsun son bir kaç yıldır hayatım düzenli ve istediğim gibi ilerliyor :)

0|1
    1|0
  • D: Memnun değilim.

0|1
    0|0
  • şu anda sormamalıydın bu soruyu :(

0|2
    0|0
  • insan memnun olmak için sebepler buluyor ama değişir tabi hangimizin istedikleri var ki hayatında .

0|1
    0|0
  • çok sukur idare eder

0|1
    0|0
  • memnunum Allaha cok sükür!

0|2
    1|1
  • Allah'a şükür sağlığım, huzurum var. Memnunum yani :)

0|1
    1|0
  • Sağlıklıyım , güzelim , başarılıyım , sevdiklerim yanımda Allah a şükür maddi durumumda fazlasıyla iyi daha ne isteyebilirim ki ? . Çok memnunum :)

1|1
    1|0
  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sikki

0|1
    1|0
  • Allaha şükretçek kadar memnunum

0|1
    1|0
  • çok şükür ne diyim

0|1
    0|0
  • Memnunum çok şükür.

0|1
    0|0
  • Memnunum desem yalan değilim desem isyan. ALLAH a şükür diyelim.

Orta.

0|1
    1|0
  • isteklerimin çok dışında memnun değilim

0|1
    1|0
  • Su aralar baya memnunum:)

0|1
    1|1
    • yobaz olduğun içindir belli zaten !

• Yobaz? Sen benim hakkimda hic bisi bilmeden yorum yapabildigine gore baya ilerici falan mi oluyorsun simdi yazik..

• Kultur ne zamandan beri pesin hukumlu olmak, elestiriye acik olmamak vs anlamlara gelir oldu acaba..

• çok şükür memnunum. istediğim her şeyi yapabiliyorum, asla sahip olamam diye düşündüğüm şeyler elimin altında, ulaşılmaz dediğim kişiler en yakınımda olmak istiyor. günden güne güçleniyorum..

0|1
    1|0
  • B . tabi bir de bazı isteklerimi bu yaz gerçekleştirirsen çok da memnun olcam :D

0|1
    0|0
  • ortaa şekerli

0|1
    0|0
  • şuan hayatımdn hiç memnun değilim alıp başımı gdesim var buralardan hiç dönmemek üzere

0|1
    0|0
  • Tabii ki daha iyisi olabilirdi ama şuanki hayatımdan da gayet memnunum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 38

• memnunum

0|1
    1|0
  • Hayat? Hayat bize mutlu olma şansı vermedi ki. Önce ağlamayı öğretti, sonra ağlanıcak halimize gülmeyi.

Yinede güzel be hayat :) Helede yaşadığına hayat denilemeyecekleri gördükce.. gerçekten güzel bir hayatım var

0|1
    0|0
  • Çok şükür,.

0|1
    0|0
  • Haberlerde gördüklerim dışında keyif kaçıran bir durum yok.

0|1
    0|0
  • D: Memnun değilim.

0|1
    0|0
  • çok daha iyi günlerim olmuştu bu yüzden B şıkkı :)

0|1
    0|0
  • hamd olsun diyecek kadar

0|1
    0|0
  • .

Jmjdgjmgaxgamtmwpktjud

0|1
    0|1
    • Keşke anlayabilseydim :)

• Ben de ks ye android den giriyorum. Bağlantı kopma riskine karşı cevabımı ya da soruyu göndermeden önce kopyala yaparak geçici hafızaya atıyorum. Soru ya da cevap heba olursa yapıştır yapıp cevabımı tekrar geri getiriyorum.

• yapmadık işte

• A'da olsa E'de olsa çok şükür.

0|1
    1|0
  • çok şükür,nefes alıyorum organlarım yerinde sevdiklerim var sevenlerim var herşey bedava güneş bedava hava bedava yağmur bedava.hayvan olarak yaratılmamışım ağaç olmamışım ,elhamdülillah Hazreti Muhammed gibi bir peygamberim var daha ne isterim.

0|1
    0|0
  • Elhamdulillah...

0|1
    1|0
  • memnun değilim çünkü ygs ye 4 cü girişim olcak artık ünv. kazanmak istiyorum

0|1
    0|0
  • level 4 olunca memnun olcam

0|1
    1|0
  • hiçççççççç

0|1
    1|0
  • Çok memnunum.

0|1
    0|0
  • Hiç memnun değilim.

0|1
    1|0
  • şu finaller bitsin bakarız...

0|1
    0|0
  • Hayatımın çok iyi geçtiği söylenemez ama daha kötü durumdakilere bakip şükrediyorm

0|1
    0|0
  • orta derecede...

0|1
    0|0
  • Şükür ediyorum

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...