Çok merak ediyorum hükümet düşse yerine kimi koyacaksınız?

Allah sizi bildiği gibi yapsın!

gaza gelen, atm'leri soyan, polise kafa tutan, devlet malına zarar veren, ülke ekonomi dengesini altüst eden,camiilere bira şişeleri atan ve ayakkabılarıyla giren sözde demokratik, laik gençlik(!) ! Çok merak ediyorumm hükümet düşse yerine kimi koyacaksınız? Bundan sonraki planınız ne acaba?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• çaktım 5 yıldızı.

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 16

• Tabi sana göre tepki vermeyen koyun gibi cahil insanlar makbul. İnsanların kafasını gözünü yaran, ciğerlerini gazla dolduran, yerlerde sürükleyen, kemiklerinin kırılacağını bile bile basınçlı su sıkan halk düşmanı polisler makbul sizin gözünüzde. Hep aynı yandaş TV kanallarını izlemekten hakikatleri göremiyorsunuz. Olaylara ortalığı karıştırmaya çalışan provakatör grupların olduğunu senden başka herkes biliyor. Camilerde bu tür hareketlerin yapılması tabi ki bizi de üzüyor. Peki sen polisin hastanelerin acil servisine bile girip gazla doldurmasını, önüne geleni coplamasına ne diyorsun. Eminim çok normal geliyordur sana. Sonuçta haşmetli padişahınız veriyor talimatı onlara.

5|3
    1|0
    • Süper cevap olmuş. Bazı şeyler insanı üzer ama eylem yapıp vatanın ve milletin hakkını savunmak şart.

• oha ben ne demişim sen ne anlamışşsın. farkındaysan polisin tarafında da değilim. bu kadar abartılmaması lazımdı. padişah mı hiç güleceğim yoktu

• Arkadasim kimsenin hukumeti dusurme niyeti yok. Secimle gelen secimle gider. Bugun cig gibi buyuyen tepki demokrasiyi arac olrak kullanip ulkenin tum kaynaklarini kendisine yandaslarina peskes cekenleredir. Ahmet Hakanin bugunku yazisini okurmusun ozellikle rica ediyorum senden

• Polise kafa tutan ?

Insanlarin kafasina Nisan alan Polis. 10 Grup icinde olurken bir tek kadina saldiran polis.

AKP'lilerlen Protestoculari döven Polis. Barisci Protestoculara GAZ ve Su fiskirtipda bu olayi baslatan polis. Evlerin icin Gaz sikan polis.

Gerilerine bakarsak

Bir iki kisinin kirdigi seyler yüzünden bunu bütün Protestoculara genellestirme. Bir iki provokatörün yaptigi seyleri bütün Protestoculara genellestirme.

AKP'liler ve AKPnin kendisi Protestocular üzeri yalan söylüyor.

Yobaz olma kafani calisdir.

youtu.be/LELbYtrdQXs

3|2
    1|3
    • o zaman git polislere anlat bunu yapmasınlar ben polislerin tarafında da değilim farkındaysan eylemi bu kadar saptırmalarına laf ediyorum.

sen aklını çalıştırdın da ne oldu oturduğun yerden yaz ancaa.

• Alışmışsınız tabii, diktatör gibi emreden, küfreden, nefret saçan bir adama. O söylesin de herkes hizaya gelsin. Aba altından sopa göstersin. Böyle birini istiyorsunuz siz. Halkı dinleyen, isteklerini değerlendirecek birini değil. Kimin gelmesi gerektiğini söyleyeyim, uzlaşmacı tutumu olan, insanları dinleyen, kendi cebini düşünmeyen herhangi biri -evet, herhangi biri- bu iş için yeterli.

Aklınızdaki lider profiline attırayım.

2|0
    0|0
  • Hükümetin düşmesi sjkimde değil de bu sosyalist komunist cehape tayfasının inadına mutlaka günde 1 kasa ayran içen biri başbakan olmalı..

2|1
    2|0
  • Kimseyi savunduğumdan değil ama sen direk bir tarafa yoğunlaşmış durumdasın, yani devletin başındakilerinin yaptıklarını hemen unutmuşsun. Oyunları seni baya etkisi altına almış gibi duruyor. Yanlış anlama yani benim görüşüm bu polemiğe girmek için yazmıyorum. Eylemcilerin yaptıkları iyidir veya kötüdür ama devletin yararından çok zararı olan şeyler yaptığını ve her yeri kendi adlarına satın alıp, bir çok yeri de sattığını unutma.

1|1
    0|0
    • ona bişe dediğim yok tabi. hükümette dört dörtlük değil. sadece sonlarını düşünmeden bu denli zarar vermelerine sinir oluyorum. ne işe yaradı şimdi nolacak?

• Ben sana cevap yazdım ama hata oluştu dedi.

Birilerinin veya bir şeylerin cansız bile olsa zarar görmesi kötü ama ondan daha kötü olan bir şeyde devlette yetkili kişilerin televizyonda milleti aşağılarcasına kıvırarak cevap vermesi. Sonuçta ne olursa olsun vatan zarar görüyorsa eylem yapmak lazım, eylemde de sakinlikten yanayım ama farkındaysan adamlar çadırda otururken baskın yapıp her yeri dağıtan karşı taraftı sonra zaten işler karıştı.

• Erdal Bakkalı...Allah Alaahhh... seçimle değil mi anasını satayım.

2|0
    0|0
  • merak etme hükümet düşerse en azından vatanı karış karış satmayan yeni bir iktidar gelir elbet.

sizim gözünüzü devlet malına zarar veriyorlar, 20milyon euro zarar var diye boyarken vatanı karış karış satıyorlar. milyarlarca dolarlık zarar veriyorlar ülkeye haberiniz bile yok.

0|0
    1|0
    • haberim var. çare bu mudur böyle mı yapmak gerekir? heryeri yak yıkkk.

• evet izlemediklerimi de araştırdım. polisin orantısız güç kullandığını arkadaşımdan fazlasıyla dinledim. onlar da haklı demiyorum zaten. izlediğim bir videoda yanlarından geçen polis arabasını taşlı sopalı kullanamaz hale getirdiler işte ben buna sinirleniyorm. sonu ne olacak hep böyle devam mı edecek

• şuna emin ol ordaki biber gazının, tazyikli suyun, jop darbelerinin 10 da 1 ni sen yesen bırak polis arabasına taş atmayı o polisleri orda öldürürsün elinden gelse. arkadaş türkiye ne zamandan beri 10 tane polis arabası 10 tane otobüs parasına muhtaç oldu, dönüp adamların çaldığı milyar dolarları gözü görmeyenler devlet malına 20 milyon dolar zarar verildi diye ortalığı ayağa kaldırmaya çalışıyor. biraz açın artık gözlerinizi

• link

daha ne diyelim ki.

2|1
    2|1
  • Ben oradakilerin profiline dikkat ediyorum. Çoğu liseli ya da üniversiteye gidememiş ve işsiz, hayattan bezmiş "isyankar" gençler... "Halk alanlarda" deniyor da halk komple çocuk mu? 30 yaş üstü kaç kişi vardı orada acaba? Halk isyanı olsa işçileri köylüleri de sokakta görürdük, 50 kadar ilde çocuk tayfalar sokaktaydı, o kadar.

"Devrimci" kesilen sosyal medya maceraperestleri. Çocuklar bilinçsiz ve örgütsüz olunca, tek icraatleri orayı burayı yakmak, bile bile gaz yiyerek "kahraman" "duyarlı genç" rolüne çıkmak. Daha komik olan şey, bunların "sistem karşıtı" kesilip de sistemin onlara sunduğu şeylere karşı olmayan kişiler olması. Tek karşı oldukları hükümet, onun dışında her şey bunlara hoş.

1|0
    1|1
    • hayırdır yapılan yorumlar zoruna mı gitti ?

• canlı yayınlar mı çarptırılmış görüntü ? evet belki haklı olabilirsin yabancı televizyonların zaten bizimle ilgili alıp veremediği meseleler var o yüzden yanlı haber yapıyor olabilirler. ve şuanda sesli güldüm bu yorumuna :)

• benim cevap altında yorumlaşmayın :) 2 alta inin :)

• 5 yıldız :)

durbakalımmmm bir tahminde bulunalım ..

k.kılıçdaroğlunu koysak merdivene ters biniyor daha memleketi tanımıyor. üstüne tek işi tayyiple uğraşmak ııııh

çare sarıgül diyorduk onuda uzaklaştırdı chp kendi eliyle ..

şu insanlar neden şöyle düşünmez tayyip delimi tepki alacağını bile bile yok içki yok bilmemne yasa çıkarıyorsun sus sesini çıkarma soy memleketi şirin gözük millet uyusun

1|0
    1|0
  • hükümet düşmez zaten bu şekilde olmaz hükümet sandıkta düşer ve böyle olmalı fakat bu eylemlerde dikkate alınmalı bunlar baskıcı düzenin sonuçları daha hala ders çıkaramamış hükümet bu durumdan bu kadar baskı ve üzerinee şu alçak medyanın hepsinin hükümetten yana oluşu çoğu şeyleri sansürleyişidir asıl izansızlık ve alçaklık... ne sinir bozucu bir şey çoğu insan hala birşeylerden habersiz hala..

0|0
    1|1
  • hükümeti devirsinler de başka bir amaçları yok kültürlü asalakların :)

1|1
    3|2
    • amaç şu kültürsüz asalak arkadaşım : vatanı karış karış satmayan bir iktidar.

umarım yeterince açık olmuştur.

• hepsini gördük göreceğiz devletin işi vergi toplamak, iş yapmak değil ki . o yüzden özelleştiriyor bunu yaparken kendi çıkarının olduğu kişilere satıyor evet yanlış doğru tartışılır ama kim başta olsa herzaman yandaşını detekler hayat bu .bundan önceki partiler türkiyeyi borç batağına sürüklediklerinde nerdeydi bu insanlar var mı bir atatürk adam gibi biri çıktı da biz mi vermiyoruz oy. Hepsi provakasyon hepsi boş muhalefet.

• Size devlet malına zarar veriyorlar bu eylemciler diye yuttururken dün mecliste çıkardıkları yasadan haberin yok anlaşılan. artık ülkemizde yabancılara petrol arama ve işletme hakkı da verildi sonunda. kısacası artık toprağın üstünde satacak bişey kalmadı bundan sonra toprağın altını ve denizleri satmaya başladılar. ve hala senin gibi düşünen bu zihniyet bu soyguncuları savunuyorsa kusura bakmayın ama o sattıkları toprakların altında bu şerefsizlerin yatacak yerleri bile yok.

• çare sarıgül

0|0
    1|0
  • onlar da bilmiyolar ki. hiç bir partinin, yarın iktidara gelse ne yapacağıytla ilgili fikri yok

2|0
    3|2
  • hacı şakirt olmayan herhangi biri olabilir;)

3|1
    0|2
  • daha ne diyelim ki

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 14

• konunun neden olduğunu bilen birileri arkadaşı aydınlatsın perdeler tozdan siyaha dönmüş dışarısı gözükmüyor biri yıkayıp arkadaşın görmesini sağlasın

2|3
    2|0
    • Biber gazından etkilenmiş olabilir, sütlü su iyi geliyor diyorlar.

• Sizin gibi koyun olmayanları.

2|3
    3|1
  • demokrasi iktidara gelip bildigimi okurum sen kimsin diye halka*cekmek degildir. kafasina göre yasa cikarip sadece kendisine oy veren kisma hitap etmek degildir.

polisini halkinin üzerine salip halki cileden cikarmak degildir

%99luk oyla bile iktidara gelse, yaptigi veya yapacagi seylere tepki veren %1in isteklerine kulak kapak degildir.

ve su polisin önünde ardinda eli sopali, polis biber gazi sktiginda halkin arasina karisan sivillerin görevi nedir yetkili merciler aciklama yapsin. orayi burayi yikan yakan üc bes eylemciyle bu sivilleri devlet nasil ayirt edip "eylemci cevreyi yakip yikiyor" iddiasinda bulunuyor aciklama yapsin.

0|0
    0|0
  • Tayyipdn daha serefli birilerini

Yazik sna kendi dusuncesi olmayan ATATÜRK'ÜN genclerine yazik gizlisin bakiorm korkak

1|1
    1|0
    • Ben Atatürkçüyüm evet ama CHP'yi desteklemek zorundamıyım ?Cumhuriyet demokrasi nedir?

• tayyip taraftarı olmasam da onun yerine adamakıllı birinin geleceğini sanmıyorum.

hemeenn Atatürkü ortaya at hemenn başka bişe bilmezsin zaten.

gizli olmuyayım da engelleyin dimi! sensin korkak!

• Ondan adam akilli cok kisi var Turkiyede orumcek kafali olma herseye evet diyenlerdn olma tayyibn serefsizliklerini gor vatan topraklarni nasil sattigni gör.ben senden daha cok sey biliorm rahat ol

• 5 yıldızlık olmuş.ama gönlümden milyon yıldız verdim.

1|1
    4|3
  • Bugün kaçıncı şikayetim sayamıyorum... 'Provokatif Yaklaşım' şıkkı iyi oldu!

1|0
    3|0
  • yemin ediyorum koyun diye diye meee lemeyi öğrencekler yakında :)

5 yıldızlısından verdimm

2|0
    2|1
  • Bunu burdan rica ediyorum alin, daga kaldirmislar arkadasi belli ki.

2|0
    1|0
  • Düşsün de bakarız gizlican.

0|0
    0|0
  • çookk cesaretliii

1|0
    2|2
  • planım koyunları at gözlüğü takanları sığ düşünenleri birşeyi bilmeden birkaç resme bakıp ahkam kesenleri hayatımdan uzak tutmak

1|0
    1|0
  • Beni koyacaklar, YERSEN.

1|0
    0|0
  • kadınlara tecavüz edip erkeklerin kafalarını kesip top oynayacaklarmış :(

0|1
    0|0
  • Allah varsa takip ete basardi bence.

0|0
    0|1
Yükleniyor...