Karşınızda ağlamaya başlayan bir kız için ne hissedersiniz, ne yaparsınız?

karşınızda sevgiliniz olmayan ama ilgi duyduğunuz ya da beğendiğiniz bir kızın gözleri yaşarsa, hafiften ağlamaya başlasa, varsayın ki sizin bir tavrınızdan dolayı ne yaparsınız nasıl hissedersiniz, içinizden ne geçer?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• özür dilerimm ondan çok üzüleceğim kesin lan ama ben kimsenin yanında ağlayamam ama eve geç bir sen derim kendime sonra odada bir güzel ağlarımm :D çok üzülürüm eğer seviyosam içimden deli gibi sarılmak seni çok seviyorum ağlama senin için herşeyi yaparım geçer :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kızın Annesi babası kardeşi ölmediyse , ağlama silahı hiç beklenmedik tepkiye de sebep olabilir, yani çok kızdırabilir de ... Her erkek bunu yemez.. Kızın da dik duranı gerek , ota püsüre zırlayan bir kız 6 yaşında görünür , konunun bir de bu yönü var.

0|0
    1|0
    • her aglama silah degildir ben sahsen cok duygusal bir yapıya sahibim bazen istesemde kendimi tutamam aglarım ama asla bunu sahte olarak yapmam erkegine göre degisir aglayan bir kıza kimi sevkat duyar kimi kacar insanlar duygularında ve tepkilerinde özgürdür..

• "Kızın Annesi babası kardeşi ölmediyse ... " nin anlamı ortada ciddi birşey yoksa , vara yoka ağlayan bir kızın her zaman korunması gereken bir varlık olarak görünmeyebileceği konusunda bir ayrı görüş verdim . Her ağlama silah tabii ki değil ama , çokça da başvurulan yöntemlerden biri olursa çabuk aşınır.

• Açıklama için teşekkürler. Şimdi daha iyi anladığımı düşünüyorum. Umarım acıhayat ta benimle hem fikirdir.

Eksiyi ben verdim :) Hakkını helal et...

• sazan avi diye buna diyolar işte.. bu durumda olay %50-50 belki dahada fazla.. birincisi taklittir oltaya gelirsin ... ikincisi gerçektir bunun içinde müthiş tespit yeteneğin olması gerek

0|0
    0|0
  • Derdi neyse dinkerm konusurum yardimci olmaya calisirim bir kiza degil bana deger verdigini dusundugum herkes icingecerli bu soledigim

1|0
    0|0
  • gider bir çikolata alırım

1|0
    0|0
  • Çok üzülürüm, özür dilerim. Onu güldürünceye kadar şirinlikler yaparım. Gülmeye başlayınca da sımsıkı sarılıp öperim ve tekrar özür dilerim.

0|0
    0|0
  • içim erir. Dayanamam

1|0
    0|0
  • onu teselli ederim başka ne olabilirki sonuçta sevgilimde değil yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam. Bırakırım ağlasın döksün içini.

1|0
    0|0
  • Niye ağladığına bağlı.

1|0
    0|0
  • yazık üzülürüm.

0|0
    0|0
  • Numara yapıyordur..

0|0
    0|0
  • ağla açılırsın der link veririm

1|0
    0|0
  • üzülürüm. ama yüzünü güldürmek için de 40 takla atmam yani.

0|0
    1|0
  • içimden ne geçer bilmemde göz yaşlarını silerim neden ağladığını sorarım bögrüme basarım durum neyse işte durumdan duruma fark var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adam olanın içi acır.

0|0
    0|0
    • yaaa di mi bence de bazılarıda duyarsızca konuşur, sonrada gücenmedin dimi der bunlar için ne düşünüyorsun peki?

• duygusuzlar işte anlayışsız insanlardan nefret ediyorum

• bendeeee hadi söyledin bari gücendin mi diye sorma, öküz hayvan bunlar işte

• göz yaşlarını yalarım <<3

1|0
    0|0
  • benim sevgilim şehir dışına giderken ağlamaya başlamıştım o kadar şaşırdıki yazık o tipi görmeliydin geri gelcem niye böyle yapıyosun diyordu :D erkekler ağlamaya cidden dayanamıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...