Yardımcı olur musunuz?

Ben kilo vermek istiyorum 15-20 kadar. Bunun için ilk kez spor salonuna gitmeyi düşündüm daha etkili diye. Tam olarak orada neler yapıyoruz yani hangi aletlerle çalışıyoruz, diyet veriyorlar mı bir de haftada kaç gün ve kaç saat oluyor genellikle. Teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• her gün gidebilirsin en fazla 1saat 15dakika spor yapmalisin. sana ne yapman gerektiğini gösterirler ama 15 20kilo Germen gerekse en cok yürüyüş ve bisiklet kullanmani oneririm. birde agirlik calismasi ki dediğim gibi bunun için yardimci olurlar

0|0
    0|0
    • 2ay

evet yürüyüş etkili olmuştu günde 1 saat yürüyordum. Aslında vermem de hem kızlar bakmıyor hem de sağlık skorunu çıkarsa diye

• 2ay

umursamıyorum sadece durum bu ama diğer yandan kendimi beğenmiyorum maalesef

• 2ay

özgüvenin yerine gelmesi için sağlam vücut şart umursamalisin

En İyi Erkek Görüşü

• bir plates topu al boş zamanında oturmak yatmak yerine plates topunda hareketler yap. Günde 2 öğünü geçme mümkünse 1 öğünü çorba olsun ve 1 bucuk saat yürüyüş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının

fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000

kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor

dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • calorie deficit arastir kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...