Gomez Beşiktaştan ayrıldığı için pişman olduğunu dile getirmiş ve ocakta geri döneceğini söylemiş. Ne düşünüyorsunuz?

Sizce Beşiktaş taraftarı onu yeniden kabul eder mi dersiniz?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nerede bu haber biz niye bilmiyoruz gomez ve sosa beşiktaştan gitmedi kaçtılar çünkü geçen sene doğru olmayan işler yaptılar bunun ortaya çıkmasından korktular. adamlar kariyerlerini düşündüler bir leke gelsin istemediler gittiler. şu ayrıntıyı düzeltmekte fayda var.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sadece bir söylenti , kendi agzindan geri döneceğim dediği bilinmiyor fakat pişmanlık var. Beşiktaş takı performansı yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen. Burda süperdi adam. Gitti performansı düştü.

• Ne gerek vardı gitmeye sebep neydi değdimi hipne hee değidimi cevap ver deyip taam hadi gel döt demek isterdim:/

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasın da kapalılar kapalı. Vincent Aboubakar istenen performansı sergilemese bile Beşiktaş'ta daha 3 maça çıktı uyum süreci devam ediyor. Gomez Türkiye dışında oynayamayacak bir oyuncuydu. Gitti ve başaramadı.
    Forvetler için zor olan kısım ona kimin nasıl pas atacağı nasıl onun topla buluşacağıdır. Vincent Aboubakar'dan umutluyum. Gomez gol krallığına oturur demiştim geçen sene bu günlerde. Vincent Aboubakar'da Avrupa'da güzel oynar. Bekleneni yapar diyorum. İtiraz eden etsin.

0|0
    0|0
  • Bjk liler zaten onu arıyo ama bu kadar basitmiki git gel yapmak

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen haklısın. Bu kadar basit olamaz zaten.

• Gomez bitik döner söylim

0|0
    0|0
  • Tilkinin donup dolasip gelecegi yer besiktas dukkanidir

0|0
    0|0
  • eder eder sen hiç merak etme beşiktaş ile gomez arazındaki ilişkiyi sahip köle ilişkisi gibi düşünmek lazım Sahip Gomez köle ise beşiktaş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...