Lütfen aranızda antrenör ya da sporcu arkadaşlar varsa cevaplasın?

cevaplarsanız sevinirim yaklaşık 1.5 yıllık boks geçmişim var tek bir antrenmanı kaçırmadan ve diyetimi eksik etmeden antrenman yaptım yani alt yapım var fakat muay thai daha çok ilgimi çekiyor internette muay thai kombinasyonları içeriyor ben de şöyle bir antrenman programı yaptım kendime bunu kendi boks antrenörümün antrenmanından ilham alarak ve internette muay thai kombinasyonları blokları ve clinch hareketlerini takiben kendimce şöyle bir antrenman programı belirledim sizce salon antrenmanına eş değer şekilde bir çalışma yakalayabilir miyim veya ev de bu ne kadar yakalanabilir profesyonele kadar çıkılabilir mi antrenman programım şöyle ki çoğu profesyonel tek başına antrenman yapıyor jean cloude vandamme mike tyson vesaire ancak sizin de fikrinizi merak ediyorum kendi home training im şöyle
30 dakika cardio kondüsyon bisikleti.
15 dakika klasik vücut ve bacak esnetme rutini.
ardından 5 dakika su molası vesaire bilek ağırlık takımını kendime takıyorum.
ardından her round 5 dakika olmak üzere ilk roun da kendi el ve ayak bileğime ağırlık takarak havaya kombinasyonları gölge boksu şeklinde deniyorum sonraki 5 dakika sanki karşımda biri varmış ve aynı kombinasyonları bana yapıyormuş ben de blokluyormuşum ve onu çalıştırıyormuşum gibi blok tutuyorum tabi bunları yaparken bileklerimde ağırlıklar var bir kuvvete karşı yapıyorum böyle ce de yarım saati geçiriyorum arından 15 dakika kültür fizik hareketleri şınav mekik vesaire yapıyorum bunu her pazartesi çarşamba cuma yapıyorum teknikleri çok güzel uygulamamı ve çok güzel kilo kontrolü sağlamama yardımcı oluyor fakat tek merak ettiğim salondaki eğitimin aynısını bu programla yakalayabilir miyim cevaplarsanız sevinirim saygılar :)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu bir hocayla danış, onun fikirlerini al. Ama genelde bir spor nevinde başarılı olan kişiler, öbür sporu öğretmeni olmadan da öğrene biliyor

0|0
    0|0
  • Tuhaf geldi bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...