Galatasaray bayernle maç yapsa kim kazanır sizce?

Galatasaray bayern ile eşleşseydi arenada yenermiydik sizce? Ben gsnin baynerne yenileceğini hiç sanmıyorum arenada peki siz?

Güncellemeler:
futbol cahili demiş utanmadan ahahahah

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylılar demişki bayernden kadro olarak eksiğimiz yok fazlamız var ama onlar kadar takım değiliz ahahahah neyin kafasını yaşıyosunuz gsliler ? bayern size istese 10 tane atar buna emin olun

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• amaç ne gırgır mı?

eğer değilse bayernin şuan yeryüzünde yenemeyeceği takım yok

1|1
    0|0
  • Bayern'i yenmek için en az onlar kadar makina düzeninde, disiplinli ve tempolu oynamak şart. Yoksa bireysel yetenekler açısından Bayern'den bir eksiğimiz yok, hatta fazlamız var.

0|0
    0|2
    • bayernden bireysel olarak farkınız yok mu ahahahaha bide fazlaları varmış :).

• Futbol cahili insanlarla konuşmak harbiden zormuş ya. Bir Selçuk, bir Drogba, bir Sneijder, bir Muslera,.. bunlar sana bir şey ifade ediyor mu?

Ben de bir topik açayım; Fenerle Bayern maç yapsa ne olur? Ben de Bayern en az bir düzine çakar diyeyim. Madem boş boş konuşmak moda.

• bayern u15 le çıkarsa gs yener onun dışında olmaz.

0|1
    0|0
  • Herkesi kendi gibi akıllımı zannediyorsun sen bizde anlamadık senin Fake hesap açtığını

1|0
    0|0
  • Galatasarayla bayan münih maç yapsa, 0-0 biter..

0|2
    1|1
  • karakolda biter o maç

0|1
    0|0
  • Yenemezdik bence.. amaaaa bayern in tt arena ya gelmesini ribery gittiğinden beridir çok istiyorumnedense

0|0
    0|0
  • 5 maç yapsalar GS 1 kere yener, gerisini Bayern alır.

0|0
    0|0
  • Ya varya son günlerde ki olaylardan sonra böyle febelilerin yakarışlarını bile özlemişim ağlamalırını o kadar çok özlemişim ki şu an farkına vardım daha çok ağlıcana söz verirsen bende Galatasaray yener derim febeli arkadasım

0|0
    0|0
  • Bayernde Robbe-Ribery varsa, G.Sarayda Sabri var.

1|0
    0|0
  • tabiki BAYERN

0|0
    0|0
  • bayern her türlü yener deplamsan ev

0|0
    0|0
  • bayern ezer gecerdi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...