Başka biri için hiç sevgilinizi bıraktınız mı?

Biri ile çıkıyorsunuz ve o dönemde daha iyi kriterlere sahip yakışıklı güzel v.s biri ile tanıştınız.Hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı hoşlandığınız oldu mu sevgilinizi onun için terkettiğiniz oldu mu?

Güncellemeler:
Mutlu bir ilişkide kimse bırakıp gitmez tabi ama en ufak bir tartışmada başka birini hayatımıza almak bu kadar kolay olmamalı.Anlaşamıyorsun bitiriyorsun o ayrı ama daha tam bitmemiş bir ilişkide böyle birşey yapmak yakışmaz bu bir nevi eski sevgiliyi kullanmaktır.Bulamasaydı ayrılamayacaktı belki de.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Kriter diyorsunda hani duygu? Hep tartisma anlasmamazlik varsa gönül baska birini kolay sever ama hersey iyi giderken yapilmamali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• böyle olmadi ama cocukluk askim cikti geldi karsima , tamda o siralar erkek arkadasimla en kotu durumlardaydim , ve kafam karismisti , bir bahane cikti ve onu biraktim cocukluk askimla tam 4 yil sevgili oldum .. guzel gunlerdi :)

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşını kullanmışsın yani bir bahane uydurmak dediğine göre ya cocukluk aşkın karşına çıkmasaydı :)

• o zamn ayrilmazdim, cunku sevmisitm onun yaptiklarini ben görmemezlikten geliyordum .

• belki de evlenicektin yazık olmuş :(

• Evet oldu 1 kez.

0|0
    0|0
  • Hayır seviyorsam gözüm başkasını görmez.

0|0
    0|0
  • yapmadım ama yapıldı bana çok kez.

0|0
    0|0
  • Hayır..

İnşallah yapmam ..

0|0
    0|0
  • o zamanlar gözüm kör oluyor.kimseyi kimse için satmam bu arkadaş bile olsa.

0|0
    0|0
  • yapilirmi yapilmaz ben yapmadim ama bana yapti serefsiz !

0|0
    0|0
  • Evet yaptım. Gene olsa gene yaparım.

1|0
    0|0
  • hayır asla bırakmadım bırakmam da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şerefime laf ettircek kadar küçülmedim ki öyle bişey yapayım.. yapmadım yapmam.

1|0
    0|0
  • Sevgilim varsa başka biri olmaz. Şu an yok herkes var :D

0|0
    0|0
  • yooo :D hiç sevmedim ki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...