Hoşlanılan kişinin hayat kadını çıkması

Bir arkadaşımın başına gelmiş bir mevzudur bu. Harbiden arkadaşım kendimi anlatmıyorum. Eleman didimde bir hatundan hoşlanıyor kadın 36 yaşlarında, "hükümet gibi kadın" diyeceğimiz tabirde. Neyse, " ne yapayım birader" diye sorusu üzerine " git konuş lan kadın durmadan sana bakıyor var bunda bir iş" diye vermiştim gazı. O esna da kadının gelip, bunun çalıştığı dükkanda mangalları inceleyip " bunların fiyatı ne kadar " diye sormuştu. Bu sorunun üzerine bizim elemanda " 35 den başlıyor 150 ye kadar var" demişti. Sonrasında kadın, teşekkür edip ayrılmıştı. " Ne duruyorsun oğlum git al telefon numarasını lan salak" diye bunu ensesinden tutup yola doğru ittirdim. Sonrasında bizimki ağzı kulaklarına varmış bir şekilde gelip, aldığı telefon numarası yazılı olan kağıdı göstermişti. Neyse bayanı araması sonucu, kadının " ama ben hayat kadınıyım" demesi üzerine bizim elemanında " nasıl yani yaaa " diye uzun bir süre şaşkınlık geçirmesiyle, kadının fiyatı belirtmesi ve bizimkinin " ben para vermem, size karşı ciddi duygular besliyordum" şeklinde konuşması üzerine, hayat kadının " tamam para verme o zaman, orada ki mangalı getir" demişti. Bunun üzerine bizim eleman da " mangal olmazda keser sapı var onu getireyim mi sözü üzerine, kadının telefonu kapatması bir olmuştu" Yaşanan hayal kırıklıklarından birisiydi bu. Benim çevrem de başta olmak üzere şanssızız birader orası kesin de sizin de başınıza buna benzer bir olay geldi mi?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• tanıdığım kimseye olmadı .kimseye olmasını istemem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Film gibi olmus :((

0|1
    0|0
  • etrafta mesleği hayat kadınlığı olmayan ama her fırsatta o meslekten daha ağır kişisel hitaplara maruz kalabilecek insanlar var.onları yargılamam ben, hayatı o zorundalık içinde olmayıp da herkese yanar döner olanlar var ya asıl kabus odur.

0|1
    0|0
  • arkadaşın o*dan anlıyormuş adfssgfdgsd

0|1
    0|0
  • :)) feci bir hikayee

0|1
    0|0
  • Herşey olacağına varır .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0