Sevgilim ilerde çalışmamı istemiyor

arkadaşlar iki seneye evlencem yakında inşallah ama sevgilim 6 sene sonra falan işi bırakmamı istiyo bende istemiyorum işimi çok seviyorum ev kadını olmak istemiyorum napçam bilmiyorum dün kavga ettik istemiyorum falan dedim sizce neyapabilirim ben evde oturcak bir insan değilim isim benim herşeyim kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum siz olsaydınız ayrılırmıydınız

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• mesleğini asla bırakma.ilerde ayrılmayacağınızın garantisi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bn de evlenicegm zaman esimin calismasini istemem genelleme yapmiyorum ama bazi kadinlar kendi parasiyla esini ezebilcek davranislarda bulunabiliyor erkek herzaman evin lideri olarak kendini gormek ister ve bnce erkek in terkedilme olasiligi da artar diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Ona sen karar vermelisin. Ekonomik kaygilarin yoksa bence isi birak. En kutsal is anneliktir. Belki para getirmez ama cok kiymetli evlatlarin olur. Kreslere attigin cocuklar gun gelip herhangibir nedenle seni huzur evine tikarsa o zaman anlarsin.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • 2 sene sonra evlenecen 6 sene sonra işi bırakmanı istiyo 4sene neden çalıstırıyo ? :D

0|0
    0|0
  • bence ayrıl

0|0
    0|0
  • çalışmak istiyorsan buna onun karışmaması gerek yanı anlayış ile karşılamak gerekir ama korkuları olabilir ekonomik üstünlüğü elinde tutan kadın her zaman uyanık olur mısalı dusune bılır

0|0
    0|0
  • Sahsen bende calistirmam ama düzgün mesleğin varsa yol yakınken evliligi iyice bir gözden geçir derim..

0|0
    0|0
    • sigortaciyim yillarca okudum emek verdim

• O zaman çalışmak hakkın isterse bitsin taviz verme yazık olur o kadar emeğine

• merak etme. ev ekonominiz senin de çalışma hayatın yüzünden ikili giderlere kurulu olacak. Yani bir anda işi bırakamıyacaksın. ona göre giderin olacak. eşin de bu durumu görecek zaten

0|0
    0|0
  • Valla çocuk düşünüyorsa olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onun anlayabilceği bir şekilde konuşmaya çalış. evlilik kararı aldığınıza göre ilişkiniz ciddi hemen ayrıl diyemedim.

0|0
    0|0
  • bunları şimdiden konuşmayın bence tamam de gec o gün gelince belki fikri değişir sudan sebebpten tartışmışınız önemli olan mutlu olmamız huzurlu olmamız de ..

0|0
    0|0
  • Off 10 sene sonrası için kavga mı ediyorsunuz? Pardon ama yaş kaç?

0|0
    0|0
  • içinden geleni yap

0|0
    0|0
  • benmkiside calısma diodu smdi çalış askım rahat gcnriz dio belli olmaz ama bırakma işini kendi ayakklarının üzernde dur ilerde cekip gider kalakalırsın coluk cockk ac bitapp :)

0|0
    0|0
  • ya bu deveyi gütcen ya da bu diyardan gideceksin.mantıklı bir açıklaması var mı bari? nasıl olacaksa.

0|0
    0|0
  • Yarın bir gün ayrılsanız işsiz güçsüz ortada mı kalacaksın? Kendini tehlikeye atma.

0|0
    0|0
  • Tavrını koy bence ama neden 6 sene?

0|0
    0|0
Yükleniyor...