Amaç ne biri açıklasın?

Geçen yıl rize Fenerle 1-1 kaldığında maç sonu rizesporlu yöneticiler hakeme isyan etmişti üstelik o maçta rize 1 penaltı kullanmıştı buna ramen isyan etmişlerdi. bugun adamların %100 penaltısı verilmedi hakları yendi göz göre göre çıkmışlar. Futbolda Bunlar Var Hakemi Karalamak Yanlış Diyor.
Fazla bişey demiyecem doğru yolun acısı çok olur. kestirme diye gittiğin yolda elbet vardır bir b*k sayın beşiktaş dikkat et kolla g*tü.

Güncellemeler:
2ay Bu arada o maçta yine hakem cüneyt çakırdı bu akşamda cüneyt çakırdı aynı hakeme diyerinde beraberliğe isyan bunda mağlübiyete neyse. 1 maçla kimse şampiyon olmuyor ama oyunun bozulacak ulan beşiktaş devam et böyle nereye kadar gidecen bakalım.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• lamı çimi yok federasyon tarafından kollanıyorlar bir tiyatro oynanıyor
    bjk taraftarında tek bir eleştiri yok federasyon hakkında futbolcusu ceza almaz başkanı etoodan futbolcu ayartmaktan usulen yarğılanır ama ceza almaz yuhhhh artıkkk

0|2
    0|2
    • 2ay

Fazla hak yediler ama elbet bozulacak oyunları. bukadar günahın acısı nasıl çıkacak bilmiyorum. ama hesap günü geldiğinde keyifle ağlamalarını izliyecem. varya bii denetim yapsalar gör bak ne pis işleri çıkar bunların. geçen yıl ligin sonlarına doğru adamlara bir doping testi yaptılar sonuçlar öğrenilmeden tff tarafından direk kovuldular. ancak tff'nin böyle bişey yapmaya hakkı yok o testlere istedikleri zaman her koşulda hesap vermeden yapa bilirler. gomez ve sosa boşamı gitti la adamlar korktular kariyerlerine leke gelecek diye boşa kaçmadı o adamlar.

• 2ay

kesinlikle bozulacak bu düzenek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Biri bana söylesin yıllarca Arif ve Hakan kendini atarak kaç penaltı kazandı?
    Melo gibi bir oyuncu da dahil sezon boyu 1 kırmızı görmeden lig bitti
    Penaltı kazanma rekoru kimde

0|3
    1|5
  • Amaç yok maalesef.

0|0
    0|1
  • Yıllarca hak yiyen galatasarayin haksiz kupaları iade edilmeli artik

0|1
    0|2
Yükleniyor...