Ders çalışmaktan spor yapmaya vakit bulamiyorum?

Normalde haftada 3-4 gün spor yapan biriyim. Ama YGS te gideceğim için son zamanlarda programın çok yoğun spora vakit ayıramıyorum. Göbeğim falan çıkmaya başladı ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen 😩

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının
    fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000
    kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor
    dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. kısaca kaloriyi kısacaksın.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sporuda araya sikistirman gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aldığın kaloriyi düşür , uyandıktan 2-3 saat sonra kahvaltı yap , su tüketimini arttır , aburcubur yeme ve akşam yemeğini en geç 17-18:00 da ye

0|0
    0|0
  • hepsi bir arada olmaz ki zaten

0|0
    0|0
  • ben haftada 3 gün gidiyorum yol+anteriman 2 saat zamanımı alıyor haftada 6 saat ediyor 6 saat de kendime zaman ayırmak için iyi bir süre :)

0|0
    0|0
  • Ders çalışma spor yap

0|0
    0|0
  • spor yap. planini ona gore ayarla. haftada 2 gun 1er saat ayirman yeterli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evde mekik çek göbeğe sahip çık onu tuttun mu geri kalanı çok sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • ne sporu yapıyosun

0|0
    0|0
  • Akşam 6dan sonra yemeği kes su hariç herşeyi hatta

0|0
    0|0